Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » EON-os ügyfélkapcsolati...

EON-os ügyfélkapcsolati munkáról (beérkező panasz, hibaelhárítási telefonok, emailek megválaszolása) van valamilyen véleményetek?

Figyelt kérdés

#Pozitív-negatív vélemények a munkáról
2017. júl. 18. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy rosszul bekönyvelt számlánkat egy év alatt nem tudtuk elrendezni. Hiába mutattuk be 6x a nyugtát, küldték tovább a felszólításokat + 3 pénzbehajtó társaságot küldtek a nyakunkra. A felügyeleti szervükhöz kellet fordulni, akkor rendeződött az ügy. EON=borzalmas társaság.
2017. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek viszonylag jól bírható munkák, emiatt sokan is szoktak rá jelentkezni.
2017. júl. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy évig dolgoztam ebben a munkakörben az Eonnál Győrben, az általad felsorolt feladatok mellett telefonos hibabejelentéseket is kellett fogadni, feldolgozni. A munka megkezdése előtt teljesen felkészítettek a munkára, így mire az önálló munkára került sor, már nem jelentett problémát a megoldásuk. Szerintem egész jól bírható munka, azért hagytam ott, mert átkerült akkor Debrecenbe a telefonos hibafeldolgozás, a helyette felajánlott egyszerű adminisztrációs feladat pedig visszalépés lett volna.
2017. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

UTOLSÓ VÁLASZOLÓ!

Köszönöm a válaszod! Én nem sokára kezdenék, fizetés jól hangzik és a cafeteria is ezt a 15 % bonuszt nem értem h működik. Kicsit ez a csúsztatott munka idő sem túl szimpi 7-15, 8-16, 12-20-ig. És az a hír járja h folyamatosan a non stop dühös ügyfelek a telefonon,plusz email és nagyon pörgős munka! Ki lehet azért aránylag stressz mentesen bírni? Kollégák jófejek, segítőkészek? Tehát összességében megérné váltani?

2017. júl. 20. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!