Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Így lehetek a nagy tech cégek...

Így lehetek a nagy tech cégek konkurenciája?

Figyelt kérdés

Megalapítom a Nanosoft céget és kiadom a Nanosoft Doors 11 operációs rendszert. Irodai szoftvercsomag lesz a House 365, lesz benne Universe szövegszerkesztő, a Powerpoint mintájára Powerline, Ekszcel. Lesz TwoDrive felhőtárhely, lesz Inlook levelezőprogram. YBOX Two játékkonzol. Sőt hogy adják a másik oldalnak, megalapítom a SANYI céget és kiadom a PlaxStation konzolt :)


Sőt alapitok egy céget Pear néven (magyarul körte), emblémája egy bele harapott körte lesz. Termékkínálat olyan lesz, mint az Applenél, csak mindennek a neve j-vel kezdődik, pl jPhone, jPad stb


Megalapítom a Matyi céget, lesz Faceexercisebook közösségi oldal és Matyiverzum. (Metából lesz Matyi) Lesz Instakilogram.


Ti is mondhattok hasonlókat.



2023. jún. 20. 08:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Az YBOX, PlaxStation, jPhone és jPad egészen biztosan lefoglalásra kerülne a vámeljárás során, hiszen megtévesztő mértékben hasonlít a nevük egy-egy bejegyzett védjegyhez.
2023. jún. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Excel helyett inkább incel-t rakj bele, legalább rád is hasonlít majd valami :D


(hihetetlen, hogy messze a legjobb magas labdát nem csaptad le, minden másikra erőltettél valamit)

2023. jún. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 NTBS ***** válasza:
83%
Ha ügyes vagy, akkor igen.
2023. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Incel 🤣 Nem is rossz ötlet, ez nekem nem jutott eszembe.
2023. jún. 20. 12:23
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy báttya, de az oprendszer beépített játéka a terep2 legyen!!
2023. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

Nevetek 🤣

Ha van itt szekunder szégyen akkor az a "minekezide" kommentek miatt van 🤷‍♂️

2023. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha konkurenciává tudnál válni a számítástechnikai iparban, akkor azonnal be kellene perelnem téged a versenyhivatalnál, mert veszélyt jelentenél az én Makrosoft, Apfel, Googre, Sunyi, Hülye vej, No ki az?, és Wind doves cégeimre.


De legalább a tanulási nehézségekkel küzdő diákoknak szánt computereim, a MegBuksz-ok védve vannak a riválisoktól, azt még nem koppintotta le senki.

2023. jún. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Na még olyan kérdést nem láttam, ami kétszer is kategóriát váltott. Most van. Előre a Számítástechnika/Programok kategóriába tettem, átkerült az Üzlet és pénzügyek / Saját vállalkozás kategóriába, ott jöttek a besavanyodott lehülyézős trollok, aztán átkerült ide, a lehülyézős kommentek törlődtek. Most már rend van 🤣


A Sulinet programba bekössük a MegBuksz-okat, hogy a tanárok ne unatkozzanak 🤣


Megvásárolom a freemail-t, fizetőssé teszem és az lesz a feemail.

2023. jún. 21. 09:31
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A "Sulit ne!" programot is levédettem már, így abba nem köthetsz be MegBuksz eszközöket.


A freemail-t nyugodtan privatizálhatod, azt úgyis csak a börtönökben és a munkahelyeken használják többnyire, hogy az ott lévők is meg tudják kapni a szabadság illúzióját. A természetbarátoknak szánt Gém mail viszont szintén saját cégcsoportom része, így ahhoz véletlen se akarj hozzányúlni, hiszen a Googre vállalatom része, akárcsak a fiatal megerőszakolt tiniknek szóló videómegosztó Me Toobe, az italmegosztó alkalmazásként szolgáló Klassz Rum, és a Googre Vérkép, amely általános egészségügyi adatokat megosztó platform, nem csak emberek, de mesebeli erdei lények számára is, de egyelőre még elég megosztó.


Rossz célokra hivatott, adathalász, kizsákmányoló közösségi oldalak terén pedig a Pentagram áll a védjegyem alatt, amihez már a Pentaverzum is készülőben van, az ötödik verziónál tart jelenleg a tesztelése. Hozzánk tartozik még a Pentagram mellett a F*szbook, és a VácApp is, hazánk északi részének közössége számára. Vidékieknek pedig a Tik tok áll rendelkezésre, ha tyúkjaikat msg szeretnék védeni az esetleges sérülésektől. Többféle színű -és méretű tok is elérhető annak, aki kinyújtja a karját.

2023. jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Excel táblázatban én a volt párjaimat szoktam listázni, akik már átestek egy szumma–függvényen a faszummal, és egymással adom össze őket, hogy ők is szenvedjenek egy kicsit egy hozzájuk hasonlóan rossz pártól, ha elpártoltak mellőlem, vagy pártot alapítottak. Pedig nehezen talál egy két farkú kutya párt.
2023. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!