Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

tegnap egy kiránduláson voltam egy egy állatkertben ahol voltak ilyen pókok meg minden, hozzá kell tenni szemüveges vagyok és nagyon vézna. amikor tűnődtem az állatokba csak azt vettem észre megcsípett egy pók, persze nem szóltam senkinek mert nem gondoltam hogy valami nagy dolog Amikor hazaértem borzasztó rossz voltam kb. ilyen szarul még soha nem voltam és be is döltem az ágyba, El is aludtam olyan rémálmom volt hogy egy emberbe bele fecskendeznek valami szert és megölt egy tudóst a puszta kezével, nem tudom ez mit jelent de mindenesetre most hogy felkeltem reggel kb. mint hogyha 20 kg izom lenne rajtam pluszba a mérlegre rá állva tényleg 20 kg-mal több is vagyok tiszta izmos lettem és nem kell már szemüveg se valamiért elmúlt a homályos nézet ma reggelre pedig világéletembe szemüveges voltam na meg hát ez a izmos dolog is kiakasztó. mi történhetett velem?

18/Férfi



2023. júl. 6. 07:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Örülj a változásnak. A javadra válik.
2023. júl. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Parker te vagy az?
2023. júl. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2-es, A nevem Péter.
2023. júl. 6. 07:28
 4/15 anonim válasza:
100%
#3 akkor te vagy az! Öregszüleiddel élsz? Azt hiszem a papádat ismerem nagyon vigyázz rá!
2023. júl. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
igen sajnos a szüleim meghaltak, a bácsikám Benedek, A nagy nénim Marika. Velük élek. De mi történik?
2023. júl. 6. 07:32
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Te is pókká fogsz változni
2023. júl. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kezeltesd az elmebetegséged, első korben
2023. júl. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Át fogsz változni hamarosan, egy izmos pók lesz belőled.
2023. júl. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
#5 szuperhős leszel,most alakulat átt! Légy erős,Benedek bácsikádra vigyázz nagyon,sajnos nem írhatom le a jövődet csak tanácsokat adhatok. Vigyázz a legjobb barátodal is főleg az apjával!
2023. júl. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 NTBS ***** válasza:
75%
Nagyon jó a fantázia.
2023. júl. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!