Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vonzás? Ha valakire sokat...

Vonzás? Ha valakire sokat gondolok, megjelenik? Velem elég sokszor történik ilyesmi. A napokban történt, hogy elég sokat gondoltam egyik ismerősömre,akivel már régóta jóba vagyunk.

Figyelt kérdés

Aztán kb 2 nap elteltével felhívott, hogy hiányzom neki, stb.

De vele mindig így van, valahányszor gondolok rá, ő egyből megkeres, vagy megjelenik, meglátom valahol. Olyan furcsa...



#Vonzas
2021. dec. 27. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj a lottószámokra is.
2021. dec. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

1: Ezotéria,

2: Megerősítési torzítás.

2021. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás után is láttam vagy 3x exem, előtte meg sose, két oka van, kapcsolat előtt 1 évvel azt se tudtam ki, szakítás után meg azért kitűnik a tömegből.
2021. dec. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én eskü csinálom ezt de sose jön be. :D pedig nagyon sokáig komolyan higtem benne, rendesen meditáltam is meg minden. Hat ezvan :/
2021. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Volt főnökömmel voltam így. Ahogy fingottam egy dögleteset, a semmiből ott termett felszaglászni az egészet.
2021. dec. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!