Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Találok köztetek társakat,...

Találok köztetek társakat, hogy egy súlyos diszkrimináció miatt bepereljük a TV-t?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon kedvetlen voltam és megdöbbenve tapasztaltam, hogy a TV-ben csak a kedves nézők figyelmét hívták fel, hogy egy hírműsor súlyosan érintheti őket, ezért figyelmetlenül elkezdtem nézni a borzalmas hírt és azóta még kedvetlenebb vagyok, meg rémálmaim lettek, ráadásul majd megfagyok ebben a szörnyű hidegben, de annyira sokkolt a tegnapi hír, hogy a légkondi közelébe sem merek menni.

Ha más is volt már kedvetlen, akkor közösen felléphetnénk ezért a hallatlan diszkriminációért a TV-vel szemben.



2023. júl. 10. 18:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Azok is írhatnak, akik mondjuk brutális vadállatok, a lényeg, hogy ne legyenek kedvesek.
2023. júl. 10. 18:22
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Át tudom érezni a helyzetedet, de az összes tévé a fidesz kezén van, azon keresztül mosatják a buta emberek agyát. Így aztán mivel a bíróság is fideszes a világon semmit sem tehetsz ez ellen. Ha a fidesz úgy akarja holnaptól olyan képeket fognak kitenni a tévében ahol babakorodban a saját kakáddal kened ki a szobát. Az ellen sem tehetsz semmit. Ha ki akarsz cseszni a tévével akkor segíts a fideszvírustól megszabadítani az országot. Ha sikerül, akkor majd az ellenzék kipucolja a sok hazug mocskot a tévéből!
2023. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Á, nem hiszem, hogy sikerült lefényképeznie valakinek azt a szobát...
2023. júl. 10. 18:55
 4/9 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%
Ez csupán a jéghegy csúcsa! Kezdhetnék ott, hogy a nézők figyelmét hívják fel, de mi a helyzet a látássérült és vak emberekkel?? Ők tán kevesebbet érnek, mert nem néznek csak hallanak??? Undorító a Téjvéé!!
2023. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy azokat is óvni kellene, akik elszunyókáltak, hogy ügyeljenek arra, hogy nehogy felébredjenek.
2023. júl. 10. 19:00
 6/9 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%
Így igaz, kedves kérdező! Ráadásul arra nem is gondolnak ha esetleg állatok is nézik az adást?? Őket is illene külön köszönteni! A növényekről se feledkezzünk meg persze, ők is élőlények!!! Amennyiben léteznek szellemek, őket sem szabadna kihagyni! Szörnyű, hogy ez a világ ennyire kirekesztő mindenkivel!!!!!!!!!!!! :(
2023. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lépjünk fel ellenük, a Madách Színházban, telt ház előtt.


Remélem, a diszkrimináció során egyetlen CD–lemez sem sérült meg.

2023. júl. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor diszkoszvető ne legyen közöttünk.
2023. júl. 11. 18:23
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Díszkosz...!? Há' nooormális, kérem!? DÍSZKOSZ...!?!?!? Há' mingyár kitérek a hitemből, kérem...!!! Há' mi az, hogy díszkosz...!?!?!?


Há' de kérem, a kosz az egy csúf elem. Elcsúfítja a tér tisztaságát. A kosz az egy megvetett, csúf szennyeződés, amit a normális ember igyekszik elkerülni. A kosz az nem szép, kérem. Az ha fennáll, akkor meg kell szüntetni. Há' tetszik érteni... Há' nem? Há' de!


Díszkosz, olyan nem lehet, há' ki használná dísznek a koszt? Képzeljük csak el, hogy Szenteste a Karácsonyfát porcicák göngyölegének egymásba száradt hálójával tekernénk körbe, rothadt gyümölcsöket az ágakra akasztgatva, mellettük meg lógna a szaroncukor, a Karácsonyi vacsorára kitálalt moslékot meg szeméttel fűszereznénk. Há' ne csináljuk már, kérem! Há' legyen bennünk egy minimális esztétikai kultúra, meg egy csipetnyi jóérzés.


Ezt én mondom, Besenyő D. K. M. M. V. É. E. H. I. István. Azaz Besenyő Dísz Koszt Mélyen Megvető És El Hárítani Igyekvő István, aki a díszkoszt mélyen megveti, és igyekszik elhárítani a mindennapi személyes életteréből.

2023. júl. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!