Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Új hét - új kérdés. Úgy...

Új hét - új kérdés. Úgy gondolom, hogy étolaj alapú diszkrimináció ért. Kihez forduljak jogorvoslatért?

Figyelt kérdés

Vettem egy 1 literes-es étolajat. Letekertem a kupakját és alatta találtam egy kis fület amibe az ember bedugja az ujját és felszakítja azt a kis műanyag záró lapocskát .

Nos , a kis fül olyan méretű, hogy egy női ujj belefér, de a férfi ujj nem. Ez egyértelműen súlyos diszkrimináció.


Forduljak a Gond-budszmanhoz?



2018. szept. 7. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Úgy gondolják, hogy a nő főzzön és ne az ember. Ezért tervezték így.

Ne fordulj sehova, max az utcába, vagy az ágyba forgolódj

2018. szept. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szegény Te! Úgy gondolom, hogy még valahogy jó helyzetben vagy. Képzelj el engem! A hüvelyem bemeneti nyílása egy átlagos pénisz befogadására képes. Azonban kapcsolatot létesítettem egy olyan férfiúval, akinek a pénisze sokkal nagyobb méretű az átlagosnál. Én most kihez fordulhatok? A Broad-budszmanhoz, vagy a Gross-budszmanhoz? Új hét - új válasz.
2018. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nahát (1-es) , drágám, hát rám találtál ? :)

Nem azért lettél belém szerelmes, mert olajozottan működnek a dolgok ?

Egy szóval sem említettem, hogy főzni akartam "vóna" az olajjal. :)

2018. szept. 7. 23:57
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es kisasszony !

Együttérző főhajtásomat tedd magadévá.

De hirtelen egy olyan ötletet adtál, amire korábban nem is mertem gondolni.

Megpróbáltam az "átlagossal" kinyitni az étolajat, de sajnos nem sikerült. Ezt is bele fogom írni a ...budszmanhoz írt levelembe.

:)

2018. szept. 8. 00:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Vegyél másikat butus...
2018. szept. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, de nem magyarból. Vigyázz azzal, hogy az "átlagossal" mit nyitogatsz, max. vékonyhártyás szűzpecsenyék döngetését ajánlom, mert különben megsérülhetsz! Akkor aztán hiába olajozod, nem fog kisülni a pecsenyéd!!!
2018. szept. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van vagy volt parlamenti olajbizottság. Hozzájuk lehet fordulni ilyesmivel.
2018. szept. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy koedukált volt az étolaj?

Bár paradox, de ne ujjazd máskor szárazon.

2018. szept. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát nem volt ráírva, hogy uniszex étolaj. :(
2018. szept. 8. 21:11
 10/10 Wadmalac ***** válasza:

Férfiemberre minek gondolnának a tervezők? Annak minden sörnyitó, onnan már csak egy lépés, sőt, kisebb kihívás az étolaj.

Nekem sem fér bele az ujjam, ami jó, mert nem szorulhat bele és nem kell lilára dagadt ujjon ujjmerevedést fenntartó sárga gyűrűvel ülnöm a sürgősségi várójában hat órát.

(én spec fakanál nyelét szoktam átdugni rajta, ha ujjheggyel nem akar nyílni, kövezzetek meg, ha ez nem elég férfias / de akkor McGyver is egy bzi/).

2018. szept. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!