Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kedves emberek! Eszperente...

Kedves emberek! Eszperente csevejhez lenne e kedvetek?

Figyelt kérdés
(Ez esetben eszperentében e és é megengedett.)

2023. júl. 13. 06:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. júl. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne
2023. júl. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Eme percben, legkevesebb kedvem sem serkent e csevelyhez.
2023. júl. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Reggel mérgesen ébredek ezért nem szeretném eme csevejt, de meleg tejet vedelve leszek egyre kedvesebb.

Szeretnél esetleg édes fekete levet?

Eme cseberbe beleteszem neked.

Nyelheted.

2023. júl. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Másnapos Sárkány ***** válasza:
58%
E s É megengedett? De ez nem eszperente, ez eszpérenté!!! Légy kedves, ne ellenszenves beszédeddel! Kegyetlen eme kérdésed, mert ellehetetlenedve lesem eme eszmecsere rejtélyes erényét. Tényleg... lesz-e erénye ennek? Lesz-e kellemes nyelvekkel ejtett eszeveszetten terjedelmes eszmecsere eme helyen? Mert lehetne! Én szeretném! Nektek, és lelketeknek kell-e eszpérenté beszélgetés? Nekem elég lenne, de lehetne mellettem egy kedves ember, melynek szent kelyhe elég nedves merev szervemhez s benne elernyedhetne.
2023. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Utálom az aszparantàt.
2023. júl. 14. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kedvem lenne, de nehezen lehetne nekem, mert eme hetem teljesen ellehetetlenedett. De kedden esetleg eregethetek eszperente nyelven fergetegesen remek leveleket veled.


Megyek, veszek egy kenyeret.

2023. júl. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Eszter erre seper, Dnyeper pereme mellett eleredve sebesen. Mert eszet veszejtett teljesen. Elfeledte, merre kerssen termeket, melyeket reggelre seperhet gyerekeknek.
2023. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Eszter kedden retket vetett, de nem permetezte be. Reggelre telke tele lett egerekkel.
2023. júl. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ez esetben vegyenek epret, esetleg egeret. Mert Endre, Emese s Elek elmegy vendégségbe Eszterhez, s nem lehet, ne egyenek egyet. Ehetnek ellenben egrest, tejet, de vesepecsenye remek eledel.
2023. júl. 16. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!