Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Olyankor, ha kéred a fizetésem...

Olyankor, ha kéred a fizetésemelést, olyankor feleségül kéred a fizetésemelést?

Figyelt kérdés

2023. aug. 21. 15:42
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
határozott talán
az előzőnél még határozottabb talán
még kettővel
egyéb válasz
nem tudom eldönteni, meghatározni. nem behatárolható.
Mi szeretlenne lenni ez a kérdés itt, megint?
A skorpiók jönnek, és repülnek. :):) és utánuk húzzák; vontatják a repülő talicskáikat is. :):) (sajátjuk. :))
6 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Ú, b@kk. :) Fatális helyesírási hibát vétettem a válaszok között. xD
2023. aug. 21. 15:45
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igen
2023. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
XDXDXDXDXDXDXDXD ilyen vicces
2023. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3-as, látom; hogy te ionizálsz. :):)

(r ) :):) :)

2023. aug. 21. 19:54
 5/10 A kérdező kommentje:

Á, asszem, ezt a poént elrontottam, azt hittem, emberek hozzák létre az ionizációt, de nem, ezek a részecskék. Akkor elnézést kérek, ha nem jót írtam, de azt remélem, vicces.

Úgy akartam, hogy az ironizál-t írom le viccesen; és akkor, hogy te magad határozod meg; hogy egyes részecskék szétbontódjanak; vagy nem tudom, és hogy akkor pl egy tudós végezteti az ionizációt pl ionokkal, vagy nem tudom. De remélem, azért vicces lett legalább ez, meg remélem, hogy aranyosra is sikeredett; bocsi, hanem. De szóval én reménykedem, hogy cuki. :):) Mindenkinek legyen amúgy szép napja, köszönöm az eddigieket; és minden írott választ fölpontoztam, és a jelölt válaszokat is nagyon hálásan köszönöm; mindent!

Legyen gyönyörű napotok, hetetek, évetek, évszázadotok; évezredetek. :):) :) Remélem, azért sok embernek mosolyt sikerül csalnom az arcára; bocsi, ha valakit lelomboztam;és bocsi, ha nemjót írtam;és szeretek mindenkit. :):) Csak pár napja amúgy felfigyeltem, hogy az ionizálás; meg az ironizálás szó hasonlít egymásra; és akkor gondoltam, ez így poénos lesz; de lehet, hogy elrontottam; és ha igen, akkor bocsi.♥

♥ ♥ ♥

2023. aug. 21. 19:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Most az egyszer elnézzük önnek.
2023. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. ♥ :)
2023. aug. 21. 22:01
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi köszönjük önnek nagyon
2023. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:) :)
2023. aug. 21. 22:31
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
: :
2023. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!