Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt a legfurább dolog,...

Mi volt a legfurább dolog, amit felvittek a buszra?

Figyelt kérdés
[link]
2023. nov. 19. 04:09
 1/9 anonim válasza:
Egyszer egy koma a hátizsákjában egy kilógó láncfűrészt vitt, a gép volt a hátizsákban, felfelé állt a vezetőlemez élvédő nélkül, szabadon volt a lánc.
2023. nov. 19. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fűnyírót már láttam vidéki helyközi járaton. Pesten a metrón egyszer egy babakádat tele virággal. Ilyen aluljárós árusok voltak. Babakocsit megpakolva guberált cuccokkal, köztük egy olajradiátor, ez a 144-esen volt. Illetve vidéki buszos mesélte, hogy egyszer elvitt két falunyi távolságon egy malacot, amire zsákot kötöttek, hogy ne piszkítson be.
2023. nov. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mikor kirúgtak a konyháról, elhoztam minden cuccom és mivel éjszaka végeztem, elmentem bulizni késsel, a táskából kiállt a kés, de simdn beengedtek és úgy táncoltam.

Igaz, ez nem miatt történt.

2023. nov. 19. 07:59
 4/9 A kérdező kommentje:
* ez nem mostanában volt.
2023. nov. 19. 08:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Igaz nem buszon, hanem vonaton történt, hogy egy zsák izegni - mozogni kezdett.

Valamelyik utastárs meg is kérdezte - mi van benne?-

Én csak gyanakodva kussoltam, de aztán kiderült, hogy mérges kígyó.

Nem egyszerre vallotta be, eleinte próbált kicsit mellébeszélni, de végül csak kibökte és mikor megkérdezte valaki, hogy marás elleni szérumot is visz azért ugye magával, lezseren közölte, hogy ehhez a döghöz olyan nem létezik, mert mire előszednék a fecskendőt, meg beadnák, akkor már kampec lenne az ipse, gyakorlatilag a marás után már halott ember, szóval nincs rá szérum.

Mondta a latin nevét is, de elég régen történt, nemigen emlékszem, lehet, hogy esetleg fekete mamba volt, vagy ehhez hasonló. egy elkötelezett terrarista szállította egy másiknak, aki jó pénzt fizetett érte állítólag egy akkori parasztház árát nagyjából, csak nem volt akkoriban mindenkinek kocsija, ehhez szerencse és türelem is kellett a pénzen kívül, már ugye ha valaki nem akart lestrapált ronccsal szenvedni.

A vonatra viszont simán fel lehetett szállni vele, az élőállat rendeletet betartotta, halálos mérges kígyó szállítását semmi sem tiltotta, így még csak szabályt sem sértett..

2023. nov. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Keverőtárcsás mosógép

Épp blicceltem, nem vettek észre

2023. nov. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem én, hanem két C kategóriás állampolgár, és nem buszon, hanem villamoson, de mindketten egy-egy lomizott centrifugát vittek.
2023. nov. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tesóm haza hozott egy buddha szobrot részegen.


Amikor még buszoztam, akkor pedig vizsga munkáim, alkotásaim.


Szobor fejek, végtagok, bjd baba, szilikon maszkok.

2023. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Láttam egy olyat úgy egy éve hogy egy csóka vmfelvitt egy macskát a vállán.póraz és hordozó nélkül. Így néztem hogy a cica ott táncol a székek között.
nov. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!