Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Várjátok már a karácsonyt?

Várjátok már a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Válaszod indokold.
2010. okt. 20. 17:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon, de leginkább a hóesést....utálom ezt az esős időt :S
2010. okt. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
12%
várom, mert kapok ajándékot és pénzt amiből veszek látnokzsályát :)
2010. okt. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
igen, mert jol esne a szabadsag...de amugy nem , mert nem szeretem a telet :P :)
2010. okt. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
56%

Na igen... -.-" Legtöbb idióta csak az ajándékok miatt várja a karácsonyt... -.-"

Na és nem érdekel most már tényleg ha lepontoztok, válaszom attól még itt marad. ;)

2010. okt. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Tőlem kaptál egy felfele újjacskát.A sok k*csög csak az ajándékért várja a karácsonyt, és nem a szeretetért meg egyéb dolgokért.Bár lehet ég csak 9-10 évesek...mond hogy te 9-10 évesen nem az ajándékért vártad a karácsonyt...:D
2010. okt. 20. 18:06
 6/28 anonim ***** válasza:
22%

Nem várom!!! Utálom azt a qurva karácsonyt a hideg fut végig a hátamon ha rágondolok! A legbarmabb ünnep (na jó a Valentin-nap meg a nőnap után).

Nekem a húsvét a kedvencem :D

17/F

2010. okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
18:09 vok de remélem most közben jön a szilveszter és nem lesz karácsony!
2010. okt. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
50%

Én szeretem, együtt van a család, Anyu, meg nővérem sajna sokat dolgozik, és ritkán tudunk rendesen beszélgetni, szórakozni. Karácsonykor mindenki otthon van, csinál az Anyu valami halas vacsorát, esetleg bejgli vagy mi a tököm, szóval karácsonykor szépen meg lehet hízni :d

Amúgy meg lehet, hogy meg kapom most Karácsonyra az akusztikus gitárt amit már nyár óta akarok ^^

2010. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

látnokzsályára költöd a karácsonyi pénzed? gratulálok

én most várom a karácsonyt, bár nem szeretem annyira, talán inkább én is a havat várom már

2010. okt. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
50%
Jó igen, 9-10 évesen az ajándékok miatt IS(!) vártam a karácsonyt, de csak azért, mert hittem a Jézuskában... És akármennyire ciki, ez van. Most már tudom egy jó pár éve, hogy nincs és nem kérek semmit, nem vagyunk gazdagok és nehogy már rám menjen el a pénz.
2010. okt. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!