Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Volt már nektek vmi vicces v....

Volt már nektek vmi vicces v. kínos tömegközlekedéses szituáció?

Figyelt kérdés
Egyszer utazok be reggel suliba és az egyik évfolyamtársamnak az öccse hirtelen felordított mikor jött velünk szembe egy busz hogy: NCZ544 WOW VOLVO7000 128AS BUSZ MICSODA PÓTLÁS! Végül ő is érezte hogy ez nagyon ciki volt

dec. 14. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer reggel vezettem a buszt és engem meglátva a szembe jövő buszon valami hülye nekiállt ordítani hogy NCZ544 WOW VOLVO7000 128AS BUSZ MICSODA PÓTLÁS!!!
dec. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Én egyszer anno kamaszként úgy jártam, hogy akkoriban még km-re adták a diákbérletet(távolsági busz, 2 város között ingáztam suliba), és a városok nevét nekem kellett beírnom a havi bérletbe. Más eszköz híján ezt ceruzával töltöttem ki, erre felszálláskor elkezdett okoskodni a buszsofőr. Nem érdekelt túlzottan a hülyesége, hátramentem és leültem. Erre utánam jött, és elkezdett üvöltözni velem, hogy mit képzelek magamról, ö addig nem hajlandó elindulni, amíg tollal ki nem töltöm. Tehát kértem egy tollat a mellettem ülőtől, aztán pedig a tollal kitöltés után kölcsönös szimpátiával érzékeny búcsút vettünk egymástól a buszsofőrrel(ő kib*szott takonynak nevezett elköszönésképp, én pedig hülye gyökérnek őt), és végre visszament és hajlandó volt elindulni.
dec. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Figyelem, ezt evés közben ne olvasd el! A vasárnap hajnali első vonathoz mentem. Az aluljáróban hányás mutatta az utat a vonathoz. Amikor felértem, láttam, hogy egy srác okádik kifelé a vonatablakon. Felszálltam egy kocsival arrébb, ott ült le az egyik kalauz is. Menet közben bejött a másik kaller, és újságolta a kollégájának, hogy a szomszéd kocsi teljesen össze van hányva. Úgy tűnik, Mr. Creosote unokájához volt szerencsénk :D
dec. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Gimnazista koromban busszal jártam suliba egy 10 kilométerre levő kisvárosba, szerdánként piacnap, annyira tele volt a busz öregasszonnyal, hogy egy talpalatnyi hely nem maradt és egy sima 90 fokos kanyarnál a sofőr leszállított egy csomó embert, mondván, ezt így nem tudja bevenni. Bekanyarodott, fölszálltunk újra és utaztunk tovább mint a heringek.
dec. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem volt ciki, szereti a buszokat
dec. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Most értem haza és 4-6oson dugig tele volt az egész villamos, hogy az ajtó nem bírt becsukodni és aztán idegbajosan beleüvöltött a mikrofónba, hogy takarodjon el az összes cigány az ajtóról (mert elkezdtek valamin veszekedni, kiderült h. cigányok voltak)
dec. 15. 19:02
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a 34-en egy pasas leszálláskor beleboxolt egy másik pasasba, mert az nem adta át a helyét egy idős hölgynek. A megütött pasas erre felugrott és utánaszaladt a másiknak.


Szintén a 34-en, egyszer két nem éppen józan csöves ordibálva beszélnek egymással, erre egy nekik háttal ülő, szellemi fogyatékos beütésű srác rájuk ordít, hogy "Fejezzék már be! Valami főnököknek hiszitek magatokat?!". Ezt a két csöves leszegett fejjel hallgatja végig, majd valóban elcsendesednek.


Még biztos eszembe jutna pár sztori, ha megerőltetném magam...

dec. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A vonaton egy őrült, mellette egy őr ült és örült az őrült, hogy mellette egy őr ült.
dec. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak nagyon vicces embereket szoktam látni. Pl.: Egy fickónak orrpiercing-je volt és azon volt egy karabíner, amin a kulcsait tartotta.
dec. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
8 :DDDD
dec. 18. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!