Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kínos szituációk, ciki sztorik?

Kínos szituációk, ciki sztorik?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nagyon sok ilyen kérdés van de hátha látok valami újat mert szinte az összesét olvastam. Ha van kedved írd le a te sztoridat is bármivel kapcsolatban pl: barátnő,mensi,Wc,pasi. Ha szeretnétek én is leírom a sajátomat.

2021. jún. 30. 20:47
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ja és ha lehet kort és nemet is írjatok
2021. jún. 30. 20:50
 2/25 anonim ***** válasza:
28%

Elég kínos, de megírom. Azt mondtam -bámult rám a sok szem-, hogy a maszk nem véd meg semmitől. Később kiderült, hogy sok szeretetet (lóvét) kaptam, ezért megkértek, hogy mondjam azután kitartóan az ellenkezőjét. A Nulla Cicimet is sokan kedvelik.

Kor:igen! Nullar Ceci. Kitartó vagyok!

2021. jún. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%

Elolvastam ezt a kérdést.


Kor,nem.

2021. jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Navajonkivagyok válasza:
83%
Erre még visszanézek, lehet holnap meg is írom
2021. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%

Hárman barátnők ottalvós buliztunk nálam. Nem sokat ittunk, inkább filmezős-csevegős este volt. :) Néztünk egy filmet, amiben az egyik jelenetben két szereplő úgy akart megviccelni egy alvó harmadikat, hogy a kezét meleg vízbe lógatták, hogy ettől az alvó bepisiljen. A filmben nem működött, de beszéltük, hogy vajon ez igaz-e


Na, hajnalban ki kelt arra, hogy a két barátnője kipróbálta a trükköt..? :)) és igen, működött.


mire én felébredtem, már nem voltak ott, később videón megmutatták, nagyon örültem neki.. :D

2021. júl. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

KIcsi koromban forogtam a járdán.

Nem tudom mit hittem, lehet játékból táncoltam, mindenesetre arra jött egy ismeretlen öreg néni, forgás közben azt hittem hogy az anyukám, és így forgásba lendületből odaperdültem a nénikéhez és megöleltem. Aztán nézem ja bocs ez nem Anyuka és elszaladtam XD

2021. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
Nekem van egy nagyon kínos sztorim de azt bárkinek is csak privátban mesélném el inkább
2021. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Navajonkivagyok válasza:
100%
7es na akkor várom 😀
2021. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is :)

nem foglak kiröhögni max sajnálni :)

2021. júl. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Navajonkivagyok válasza:
90%
#9 úgysem ír 😀
2021. júl. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!