Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Volt már nektek vmi vicces v....

Volt már nektek vmi vicces v. kínos tömegközlekedéses szituáció?

Figyelt kérdés
Egyszer utazok be reggel suliba és az egyik évfolyamtársamnak az öccse hirtelen felordított mikor jött velünk szembe egy busz hogy: NCZ544 WOW VOLVO7000 128AS BUSZ MICSODA PÓTLÁS! Végül ő is érezte hogy ez nagyon ciki volt

dec. 14. 18:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%

Egyszer nagyon kellett húgyoznom, a cél egy budai kocsma volt, így Pestről gondoltam a 4es metróval gyorsan átmegyek. Át is mentem, ott villamossal kellett továbbmennem, rossz villamosra szálltam, visszavitt a pesti oldalra, ott vissza villamosoztam. Jött Budán a jó villamos de mikró beért a megallóba szikrázott egy nagyot és le is robbant....

Lementem a rakparta húgyozni és hazamentem metróval.

dec. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%
Én egyszer nem jól zártam le a szénsavas ásványvizet, amire akkor derült fény, amikor a buszon kilőtte a nyomás a kupakot. Szerencsére embert nem talált el, de berepült az ülés alá, én meg ott álltam a buszon majdnem teli ásványvizes palackkal kupak nélkül. Több utas is látta a jelenetet, igen furcsán néztek, hogy mi történt, a kupakot egy másik utastól kaptam vissza, aki egyből kiszedte a szék alól.
jan. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 rigalánc válasza:
100%
BKV. Fiatal voltam, volt jegyem, de blicceltem: a lyukasztó mellett álltam, jegy a markomban. Jön az ellenőr, egyből nálam kezdte: én mintha keresgélnék, közben hirtelen le akartam kezelni a jegyet. Az ellenőr résen volt, elkapta a csuklóm, jegyet másik kezembe vettem, beletoltam a lyukasztóba és húzni próbáltam, az ellenőr meg nyomta visszafele, nem lyukadt ki. Elkezdte a büntetési folyamatot, de közben ő is akart egy referencia jegyet lyukasztani: láttam hogy nem sikerül neki, hibás volt a készülék. Egyből kapcsoltam, és arra fogtam, hogy én is azért nem lyukasztottam, elfogadta. Nem túl vicces, meg ciki a bliccelés, azóta nem teszem, de akik látták azok mosolyogtak.
jan. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#13: Én egyszer mentem haza, azelőtt a megálló előtt ahol én le szoktam szálni egyszer jött két ellenőr, én meg gyorsan középre mentem. (Volt Budapest bérletem, de én meg Budakeszin lakom és ott meg nem érvényes, pont a város határán szálltak fel) Már az egyik mögöttem ellenőrizgette az utasokat. Aztán felém jön de hála istennek pont a megállóba érkezett a busz úgyhogy ezt megúsztam...
jan. 24. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!