Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi történne velem ha 1 centire...

Mi történne velem ha 1 centire zsugorodnék mint egy kis bogár és a reggeli kávédba pottyannék? Észrevennél vagy nem? Mik történhetnének velem? A legrosszabb forgatókönyv is játszik 😁

Figyelt kérdés

dec. 16. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Egy viccet elég egyszer elsütni.
dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Egy viccet.

Ez viszont még viccnek is szar, egyszer is kár volt.

dec. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos megfőnél a forró mikrózott kávémban! XD
dec. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam elsütöm ezt a szituációt is 😅

3-as hát azt hiszem az nem lenne kellemes érzés😅🤣

dec. 16. 20:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom olyasmi lehet, mint amikor nyugtató helyett véletlenül édesítőt dobok reggel a kávémba. Előfordul ilyen baleset is, de aztán persze korrigálom dupla adaggal.
dec. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szomorú vagyok, mire e sorokat írom már nem is létezel.

Tegnap délben még megmentettelek.

A macskám száját szétfeszítve húztam ki nyáltól csöpögő kis testedet, mielőtt lenyelt volna. /Ami nem volt egyszerű két centiméteres 'nagyságodat' tekintve./

Örültem neked és egy terráriumba helyeztelek, furcsa kis ciripelő hangodon elmesélted az életed. Rögtön éreztem ez egy különleges barátság kezdete. Este azonban feltűnt mintha kisebb lennél, de gondoltam ez biztos csak a fáradságtól van. El is aludtál hamarosan és én is nyugovóra tértem. Igen ám, de rosszat álmodtam, felkeltem és főztem egy kávét. Furcsa íze volt és mintha a hagszálaimba kapaszkodott volna valami, de nem törődtem vele, inkább mentem megnézni hogyan alszol kényelmes helyeden.

Sehol nem voltál, ekkor hasított agyamba, mintha a kávézás közben hallottam volna valami ciripelő hangot.

De hát miért nem szóltál hogy te is szeretnél kávét, miért kellett belevetned magad a csészébe?

Életem legrövidebb barátságát köszönhetem neked.


A kérdésem:

tényleg nem tudom megtartani a barátaimat, velem van a baj?

Vagy a túlzott koffein fogyasztás árt az egészségnek, esetleg halálhoz is vezethet?

dec. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!