Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Rókákat is beenged a CAPTCHA? 🦊

Rókákat is beenged a CAPTCHA? 🦊

Figyelt kérdés
Nem vagyok se robot, se ember, én róka vagyok! Ugye beenged a weboldalakra a CAPTCHA? Ez olyan diszkriminatív, hogy csak az embereket meg a robotokat említik, minket meg nem!

dec. 28. 13:29
1 2
 1/14 anonim válasza:
78%
Nem bántásból de, szerintem menj el orvoshoz ha rókának érzed magad
dec. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem róka vagy te, hanem marha 🐄
dec. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

De miért engedne be rókákat? Mekkora baromság ez!

Ludakat beenged az igaz... Meg a háromujjú lajhárt. De rókákat!

Amúgy a ravaszdi úgyis megkerüli ezt...

dec. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A sok hülyeséget is.

Kár, hogy arra nincs védőoltás

jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Astagorahun válasza:
Elnézést!! Ne cikizzétek már hogy rókának érzi magát! Kikérem magamnak, odaírta hogy "therian". Én is egy therian vagyok, és egy tigrisnek érzem magam. Kicsit ne legyetek lusták, és keressetek már rá arra, hogy mi az a therian!!
ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Astagorahun válasza:
És ez igen is engem is megbántott hogy egyáltalán nem annyira tisztelitek therian tárásitokat, mint az embereket vagy az állatokat..
ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#5,#6: már megbocsáss, de mindenki teszik arra, hogy hogyan érzitek magatokat!

Nem fog a chaptához odakerülni, hogy állat, ugyanis az állatok nem használnak gépeket, legfőképp internetet!

Ha te tigris lennél, nem írnál erre az oldalra, de az agresszivitásodból kiindulva lehetnél.

Milyen kár, hogy soha nem leszel, esetleg még állatkertben is mutogathatnának.

ápr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#5,6:

Ez ugyanúgy mentális zavar, identitászavar mint a transzoknál,nembinárisoknál stb.

ápr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Astagorahun válasza:

#5,6. Vagyok.

#7. Jó. Most A leszólásodat bóknak veszem, mivel mondtad hogy az aggresszivitásomból lehetnék egy tigris.

Kedves #8.! Sajnos. 😿

ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9: ezt nem venném bóknak, na de mit várok attól aki állatnak hiszi magát?

Menj el valahova ahol igazi tigrisek élnek, mutasd meg mit tudsz ellenük, szerezz területet magadnak, vadászd a zsákmányodat, és legfőképp edd nyersen a húst.

Ja és remélem tudod ha állat akarsz lenni akkor nem lesznek jogaid :D

Se interneted :D

Se családod, barátaid :D mert ők (ha vannak) normális, emberi életet akarnak élni, nem egy pszichiátriába való identitászavaros elmebajos EMBERREL.

Ha állat lennél (de elméleti alapon se lehetsz), akkor max a háziállatuk lehetnél, de tigrist csak a Tyson kaliberű emberek tartanak.

ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!