Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Rókákat is beenged a CAPTCHA? 🦊

Rókákat is beenged a CAPTCHA? 🦊

Figyelt kérdés
Nem vagyok se robot, se ember, én róka vagyok! Ugye beenged a weboldalakra a CAPTCHA? Ez olyan diszkriminatív, hogy csak az embereket meg a robotokat említik, minket meg nem!

dec. 28. 13:29
1 2
 11/14 Astagorahun válasza:
#10. Igen, vannak barátaim. Ja, és.. ebből nem akartam hogy valami vita féle legyen. Nem vagyok elmebajos, csupán tigrisnek érzem magam.
ápr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Astagorahun válasza:
Tudod, a therianok nem tehetnek árról, hogy azok amik. Nem az a célom hogy tigrisek elé kerüljek, mivel még tisztában vagyok vele hogy egy ember vagyok, ők meg tigrisek, így egyben felfalnának. A therianoknak is vannak barátaik. Nekem is sok van, csak az a rossz, hogy egyik sem therian (😞). A legelső üzeneteimmel (#5.,6.) sem az volt a célom, hogy aggreszívnak tünjek, csupán az, hogy már nem bírtam hogy leszólták a kérdezőt. Attól hogy még rókának érzi magát, (Therian/Otherkin) nem kell utálni.
ápr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#11,12: vicc kategóriában van a kérdés, nem vicces azért kapta az ívet
ápr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Astagorahun válasza:
Értem. Sajnálom, kicsit felkaptam a vizet.
ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!