Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kielégítene engem egy nő...

Kielégítene engem egy nő legalább 5-ször egymás után, teliholdkor, a lottó főnyeremény feléért? (NEM trollkodás, részletek lent!)

Figyelt kérdés
Kifejlesztettem egy speciális ingás technikát, amellyel a Skandináv lottó nyerőszámait előre ki tudom olvasni a morfogenetikus mezőből (más néven Akasha-krónikából). Ehhez szükséges, hogy telihold legyen – akkor ugyanis bizonyítottan jobban működnek mindenkinek a telepatikus képességei –, valamint hogy rendesen ki legyek elégülve szexuálisan. Eddigi legjobb eredményem: Tavaly, a december 28-i teliholdnál egy nő 4-szer kielégített (három egymást követő napon), és a 7 nyerőszámból 5-öt sikerült eltalálnom; úgy, hogy csak egy mezővel játszottam. (Annak ellenére, hogy ezzel még nem tudtam sokat nyerni, nagyon jó eredmény, mert ha belegondolunk, az összes nyerőszámnak több mint a 71 százalékát helyesen tippeltem meg!) De mivel azzal a nővel sajnos szakítottunk azóta, most egy másikra van szükségem. A nyereményt fifty-fifty alapon elosztanánk, akár hivatalos szerződést is hajlandó vagyok írni erről. Magamról: 34 éves, jóképű, magas, barna, átlagos testalkatú, budapesti férfi vagyok. Van saját lakásom. Aki komolyan hajlandó lenne segíteni, privátban keressen! (Csak nők!)

ápr. 11. 19:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
57%
Hát ez beszarás!!!! Rég röhögtem ekkorát.
ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lars von Trier filmjének a címe jut eszembe. Idióták.
ápr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
73%
#2 A Születésnap sem rossz.Az üt..
ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
86%
Top kérdés idén. :D
ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Előre kérem a pénzt, utána ahányszor csak akarod!

Akár még nőnek is beöltözök! :P

ápr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lipót nem zárt be? Hm...átvertek!!!
ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
81%
#A sárga festék elfogyott,barna nem is volt!
ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy pszichiáternőt erről, hátha segít
ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát, Szivi, ha a recska nem megy, akkor én elmegyek veled üzekedni!


Legközelebb telihold 2024. 05.23.-án 14.55-kor lesz.

Én odamegyek hozzád du. 2-re.

Te átadsz nekem egymilliárdot, és 14.55-től kezdve hajnal 3-ig azt csinálsz velem, amit akarsz. Akkor visszavonulok pihenni, de du. 2-re ismét ott vagyok! Te átadsz nekem ismét 1 milliárdot, és 14.55-től kezdve hajnal 3-ig azt csinálsz velem, amit akarsz. Akkor visszavonulok pihenni, de du. 2-re ismét ott vagyok! Te átadsz nekem ismét 1 milliárdot, és 14.55-től kezdve hajnal 3-ig azt csinálsz velem, amit akarsz. Akkor visszavonulok pihenni, de du. 2-re ismét ott vagyok! Te átadsz nekem ismét 1 milliárdot, és 14.55-től kezdve hajnal 3-ig azt csinálsz velem, amit akarsz. Akkor visszavonulok pihenni, de du. 2-re ismét ott vagyok! Te átadsz nekem ismét 1 milliárdot, és 14.55-től kezdve hajnal 3-ig azt csinálsz velem, amit akarsz.

Így én mindent megtettem, hogy megnyerhesd az akkor aktuális főnyeremény (jelenleg ez 33,7 milliárd Ft). Nekem bőven elég az 5 milliárd, a többiről lemondok a javadra (akár hivatalos szerződést is hajlandó vagyok írni erről.) Ugye, nem vagyok lehúzós?!

Nehogy már miattam ne tudj érvényesülni...:)

OK?

ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kilenceske: 1. A recskázás közel sem adhat olyan kielégülést, mint egy élő nő. Ne gúnyolódj!

2. A pénzt csak akkor tudom átadni, MIUTÁN kielégítettél legalább 5-ször és eltaláltam a nyerőszámokat, és nyertem.

3. Milliárdokat sajnos nem tudok adni, mert amire te gondolsz, az a Zeuródzsekkpot. Meg van bundázva, nem lehet helyesen megtippelni. A Skandináv lottót tudom megtippelni, ahol néhány százmillió szokott lenni a főnyeremény. De miért is nem elég neked annyi, te kis telhetetlen?

ápr. 12. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!