Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van annyi szexuálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi szexuálisan analfabéta pasi? Ha végre azt hinném, hogy megütöttem a főnyereményt, kiderül, hogy a szexben katasztrófa!

Figyelt kérdés
2015. okt. 20. 11:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a nőkkel vagyok így többnyire!
2015. okt. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%

Mert a szexet nem tanítják a suliban, holott elég bonyolult tudomány. Így aki nem képzi magát, vagy nem olyan szerencsés, hogy ügyes és tapasztalt tanítói legyenek, az béna marad.


Ezért mondom régóta, hogy a szexet is tanítani kéne, mint egy tantárgyat.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__6..

2015. okt. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mert nem az érdekli a többséget, hogy jót adjon a másiknak. A többséget az érdekli, hogy ő élvezze amit kap.

Továbbá nem teljesíteni akarnak, hanem a méretre bízzák. Ha kicsi, akkor nem kell erölködni, hiszen úgyse tud jó lenni.

Ha nagy van, akkor nem kell erölködni, mert a cerka teljesít helyette.

Semmiképp se kelljen megmozdulni rendesen.

Ez a többség hozzáállása.

Így aki oda figyel a másikra, technikát fejleszt ki, az pár év gyakorlással a felső kategóriába fog esni. Én is ide tartozom, csak ezért, hogy figyelek a másikra...

2015. okt. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25%
Ez hulyeseg. Soha sehol nem tanitottak nekem a szexet es eddig minden partnerem igenyeit tulteljesitettem, meg elso alkalommal is. 19/f
2015. okt. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Tanitsd meg, es fonyeremeny lesz.
2015. okt. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ezt mire alapozod?
2015. okt. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, te is ügyetlen vagy, csak kivetíted rájuk. Férfival kell kezdeni, nem pasival. Utálom ezt a pasi szót a nőktől.
2015. okt. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
még szerencse, hogy te főnyeremény vagy a szexben és az élet más területén is. jó neked!
2015. okt. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mesélnél még?

Én is hasonló helyzetben vagyok.

(Nyugodtan írhat priviben, aki tud valamit segíteni ebben esetleg.)

2015. okt. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon egyszeru: ha a "nok kedvencet" valasztod, nos o rendszeresen es konnyen jut nokhoz. Ezert nem is kulonosebben becsuli meg oket. Nem tori magat hogy nagyon odategye amit kell, mert minek ha ugyis jon masik hamarosan. Igy a szexkulturaja annyi hogy o gyorsan el tudjon menni.


Aki meg nem ez a kategoria, az megbecsuli ha nohoz jut, es ahogy tudja kenyezteti, ergo sokkal jobb az agyban.


Nem a kigyurt kinyalt szupermenek kozul kell valogatni, hanem atlagos, szerenyebb kinezetu fiuk kozul.

2015. okt. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!