Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a pasi főnyeremény?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a pasi főnyeremény?

Figyelt kérdés
Egy buliban ismerkedtünk össze és italoztunk,de a végére elég csúnyán kiütöttem magam.A fiú felvitt a lakására.Mikor megérkeztünk a lakására részegen többször is próbáltam ráhajtani,de Ő az állapotomra hivatkozva nem szeretett volna lefeküdni velem,mondta hogy majd elér mikor kicsit jobban megismerjük egymást.Lefektetett(nem úgy) és Ő a földön egy matracon aludt.Másnap rájöttem,hogy sokan nagyon csúnyán kihasználták volna a helyzetet és nagyon kínosan éreztem magam.A fiú rendelt valami reggelit majd hazamentem.Abban maradtunk,hogy este ha akarom hívjam fel és elmehetnénk vacsorázni.Nem tudom mit csináljak.Felhívnám mivel elég biztató,hogy nem használta ki a helyzetet,de viszont az eset miatt elég kínosan érzem magam.
2015. júl. 9. 02:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem ettől lesz vki főnyeremény, de ez lehet egy pozitív aspektusa a személyiségének, ha te úgy ítéled meg.


Ha érdekel, hívd fel, ha nem érdekel ne hívd fel. Nem olyan rohadt bonyolult az élet mint gondolod.

2015. júl. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
16%
Szép történet, de kár, hogy csak kitaláltad. Better love story than Twilight. :D
2015. júl. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
69%
Nem főnyeremény, csak nem akar sittre kerülni nemi erőszak miatt. Sokan kerültek oda a te fajtád miatt, aki részegen bszik fűvel-fával, másnap meg feljelentést tesz.
2015. júl. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
63%
Much better love story than Twilight.
2015. júl. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
4%

# 3 hogy kerülne sittre? a részeg személy nem beszámítható, azaz nem minősül tanúnak az, ha részeg vagy.


Vagyis ha le is fekszetek, és kiderül az hogy alkohol nyomására, akkor lényegtelen a dolog, mivel egy részeg ember nem beszámítható, így nem tehet bejelentést sem.

2015. júl. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom honnan veszed a marhaságaidat utolsó, de ha egy részeg nő nem tudja kifejezni hogy nem akarja, és te megdugod, akkor másnap feljelenthet somá
2015. júl. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó Te egy mekkora ostoba lúzer vagy! :)

Bár talán mégsem akkora, mert ennyi hülyeséget pár szóban leírni, na ahhoz is tehetség kell!


Mindenesetre védőügyvéd ne legyél, mert tuti vesztenél!


A kérdezőnek a válaszom pedig az, hogy igenis egy "lovaggal" van dolgod! Nyilván nem azért nem élt vissza a helyzettel, mert nem tetszel neki, hanem mert így ítélte helyesnek és tisztességesnek! Ha nem tetszenél neki másnapra nem invitált volna vacsorázni.


Én úgy gondolom, ha neked is szimpatikus a fiú, akkor menj el vele, és kérj elnézést az esti magatartásod miatt. Ha tényleg "lovag" akkor elfogadja a bocsánatkérésedet és tiszta lappal kezdhettek bele a tényleges ismerkedésbe.

Viszont a vacsorához ez esetben ne rendelj tequillát! :)

2015. júl. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Bocsi 6-os! Az 5-ösnek azólt az első egy-két sorom, nem neked, csak időközben beelőztél!
2015. júl. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

szia

örülhetsz,hogy ilyen pasit találtál

szerintem nem sok van

nincs tapasztalatom ilyen helyzetről hisz nem iszom

de hívd fel bátran

tuti nem utasít vissza

ja és ha tudsz küldj képet

ha neked nem válik be vannak mások is

pussz

2015. júl. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Túl sok filmet nezel:-)
2015. júl. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!