Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » 200.000 ft van autóra, kijön...

200.000 ft van autóra, kijön ennyiből egy jó BMW?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy BMW-vel járni munkába, tetszenek. Találtam is ennyiért működőképeset. Lehet támogatást felvenni az átírási költségre vagy átiratni csak a többi márkát kell? Bocsi, nem értek hozzá, csak normális válaszokat várok.
ápr. 28. 02:59
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

#8, jelenteni kell. Ha nem is bannolják, legalább a kérdését törlik remélhetőleg.

#9, az valami szerencsétlen elmebeteg, aki idetévedt. Mindenkinek válogatás nélkül ezt küldözgeti.

#10, megértem a moderátorokat is. Nem lehet egyszerű egyáltalán megpróbálni valami rendet fenntartani. Voltam fb. coportadmin, ahol csak pár száz ember volt tag. Ott sem volt sokszor egyszerű. Itt meg sok ezren lehetnek. Arányaiban biztos sokkal több a troll. De olykor nagyon aránytalan a moderálás. Évekkel ezelőtt pl egy volt általános iskolai tanáromról érdeklődtem itt. Semmilyen rossz szándék nem volt bennem, csak a hogylétéről érdeklődtem. Sokakat taníthatott, gondoltam hátha pont itt is akadt valaki - csak ezért tettem fel a kérdést. Perceken belül törölték és kaptam a fenyegetőzést, hogy ki leszek tiltva, mert nem tartom be a szabályzatot. Először nem is értettem. Aztán válaszoltak a levelemre: állítólag nem közszereplőről tilos bármilyen kérdést feltenni. Nem mintha nem lenne tele az oldal konkrét személyek említésével... Meg az ilyen k. anyázókkal sincs ezek szerint semmi gond. Se a szórakozásból feltett kitalált kérdésekkel. Szóval az arányosság kérdése is néha elég érdekes... Gondolom moderátoroknak nincs ideje, energiája mérlegelni. Amire ráakadnak és valamilyen szempontból problémásnak találják, a súlyosságtól függetlenül ugyanolyan szankciókkal, eljárással kezelik. Nem ennék meglepve, ha engem is kitiltanának azért, mert ezt most le mertem írni.

ápr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem.
ápr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó a modi humora, biztos jót nevetett a kérdésen és ennek megfelelően át is rakta a "jó" kategóriába.
ápr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!