Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy autót 2013as...

Kingdefender kérdése:

Vettem egy autót 2013as modell Q3 Audi. Olyan a tanksapkája hogy nem kell hozzá kulcs se semmi csak lecsavarom és tankolok bele. Ennyiből odamegy valaki és rak bele egy kis cukrot? Lehet hülye kérdés de nem érzem biztonságosnak eme megoldást.

Figyelt kérdés

2020. dec. 23. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Az ilyen olcsóbb autóknál gyakran alkalmazzák ezt a megoldást. Az én Swiftemnek zárható a tankja. Gyűjtsél te is egy jobb kocsira!
2020. dec. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem, a tanksapka feletti fém feldőlemezt nem zárja a központi zár?
2020. dec. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Maga a tanksapka (tehát belül a csavaros) az már vagy 20-25 éve nem záras sem az Audinál sem a BMW-nél, hanem a külső fedelet zárja rá a központi zár ha bezárod a kocsit.
2020. dec. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Aha értem köszönöm a segítséget. Előző autómnál kulccsal nyílott és ezt nem tudtam hogy a kpi zár zárja a fedelet nem próbálgattam.

Köszönöm még egyszer.

2020. dec. 23. 23:25
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Ostoba autó az ostobenkó embernek. :D

Nekem se zárható a tanksapim, de az ajtót csak bentről lehet nyitni. amúgy meg emberek garmadája áll lesben napmintnap cukorral a zsebében a környékemen is, lesik azt hogy mikor nyitom ki véletlen a tankajtót hogy végre cukrot önthessenek bele.

2020. dec. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
eszem megall🤦🏻‍♂️
2020. dec. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Mikor lezártad az autót, próbáld ki, hogy ki tudod-e nyitni a fém tanksapka ajtót. Nem fogod tudni, mert a központizár azt is reteszeli.

Amennyiben valami miatt nyitva felejted az autót, akkor igen, elvileg odamehetnek és cukrot önthetnek a tankodba, de gondolom ez nem jellemző.

2020. dec. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Nekem vagy 20 éve olyan autóim vannak, aminek a tanksapkájához nem kell külön kulcs. Ellenben a tankolónyílás fedelét lezárja a központi zár. Már a 2005-ös H Astrám is javában ilyen volt. Külön kulcsos megoldás szerintem valamikor a 90-es években volt utoljára. Egy 2013-as Audinál számomra az lenne a meglepő, ha külön kulcsolni kellene. De még egy 2003-asnál is furcsállnám.
2020. dec. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%
Látom nem sok válaszadónak van itt Skodája, Audija vagy VW-je, 2005 után. :D
2020. dec. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Skoda Roomster 2011.

Nekem is kulccsal zárható a tank betöltő nyílás. Engem nem zavar úgyis csak havi egyszer tankolok fullra.

2020. dec. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!