Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Terhes vagyok? (Kérdésed túl...

Terhes vagyok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

A csillámpóni álmomban megtermékenyatett

szerintem:S 15/l


2010. nov. 22. 21:10
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
legyél a vinrátorom Lopez:D
2010. nov. 22. 21:29
 12/25 anonim ***** válasza:
ohh ilyet nem szabad mondani:P
2010. nov. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
figyelj a csillápóni után:D ritka k. vagyok:D
2010. nov. 22. 21:35
 14/25 anonim ***** válasza:
jó,de akkor is:DDmaradjon titok:P:D
2010. nov. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 szexiboj ***** válasza:

Üdv!



Csillámlófasz vagyok, azon csillámpóni managere, mely hátulról elkapta, majd megcsinálta az enyhén harmatos kék füvön. Ezen tettemért elnézést kérek és bármilyen kártérítést hajlandó vagyok teljesíteni! Amennyiben egy újabb szexuális aktust kíván folytatni Velem, állok rendelkezésére! Kérem, ezesetben írjon nekem személyes üzenetet. Remélem, sikerül zöld ágra vergődnünk, majd egy jó dugás után úgy tenni, mintha nem ismernénk egymást. Amennyiben nincsenek ilyen szándékaim, úgy erőszakkal kell rákényszerítenem az orális szex gyönyörű művészetének gyakorlására. Akárhogy is legyen, egy valamit tudnia kell: Maga volt életem legjobb csillámpuncija, soha nem felejtem el azt a gyönyörű estét!



Üdv:

Csillám, a Csillámlófasz

2010. nov. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Kedvem Csillámlófasz!

Kedvesen akarom kifejezni magam...hmm mit is írjak? A farkad egyszerűen olyan könynen eljuttatott a csúcsra,hogy ezt a csillámos-rózsaszín álmaimban nem gondoltM VOLNA! szőrös és nyálkás,gombadarabokkal! Imádom! szeretem a farkad csillámkám:)pusz

2010. nov. 22. 21:48
 17/25 anonim ***** válasza:
nyeeehh:D pfuujj:DxDD bemocskoljátok ártatlan lelkemet:DxD
2010. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 szexiboj ***** válasza:

Igyekszem a lehető legjobb teljesítményt nyújtani, hogy ügyfeleink eljussanak a Csillámorgazmusig!


(Megjegyzés: Amennyiben ön, avagy barátnője ánuszrózsája sérülést szenvedett az aktus során, kérjük, jelezze ezt a Csillámlófaszügyi Hivatalban, a Csillámügyi Minisztériumon belül!)


Amennyiben újabb aktus szeretne előjegyeztetni, kérem, írjon levelet az e-mail címemre, természetesen igyekszünk kérését minél hamarabb refrektálni!

2010. nov. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Csillámpónim,szeretnék lefeküdni veled!
2010. nov. 22. 22:07
 20/25 szexiboj ***** válasza:
Csillámfarkam szolgálatra készen áll!
2010. nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!