Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? ( a kérdésem...

Lehetek terhes? ( a kérdésem túl rövid, magyarázat hosszú )

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. A barátommal még nem feküdtünk le, csak pettingelni szoktunk. Egyik nap levette a bugyimat, és a hímvesszőjét, ami tiszta cucc volt, odarakta arra a bizonyos helyre. Nem dugta fel, csak odarakta. Mondtam neki, hogy ez veszélyes lehet, de azt mondta, hogy szerinte nem. Végülis fogtam egy szepit, és letöröltema váladékát. Szerintetek van esély arra, hogy terhes vagyok?
2011. okt. 2. 20:19
 1/7 Tom Benko ***** válasza:
Nem ártana némi biológiát is tanulni. Nem.
2011. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Fogadjunk, hogy pasi vagy... Te nem tudod milyen parázni ilyen dolgokon, és kell, hogy valaki megnyugtasson.


Egyébként biokémiára járok az ország egyik kiemelkedő iskolájába, orvosnak készülök, és ötös vagyok biológiából...:)

2011. okt. 2. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd, valószínűleg nem lettél terhes! De a "tiszta cucc" az mit jelent tulajdonképpen? Elélvezett vagy csak előváladékos volt? Mert ugye az előváladékban is lehetnek spermiumok, a másikban meg pláne! Szóval, ha csak odarakta, akkor valószínű nem vagy terhes, de ezzel nem jó rizikózni, mert bármi bekövetkezhet, ( a Te váladékodon keresztül simán felúszhatnak, de ennek azért nagyon nagyon kicsi az esélye) szóval legközelebb óvatosabban!
2011. okt. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha orvosnak készülsz akkor nem tudom hogy kérdezhetsz ilyet...Lány vagyok,tudom milyen parázni ettől.:)Ha nem dugta be a hüvelyedbe a péniszét csak hozzányomta és nem is volt már rajta ondó akkor kb 0,1% az esély hogy terhes lehetsz.Nyugi!És inkább szeretkezzetek rendesen de védekezz!
2011. okt. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy kötöszködök..de ha biokémiát tanulsz és ötös vagy belőle..ilene tudnod..
2011. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tom Benko ***** válasza:
100%
Biológiát mondtam, nem biokémiát. A kérdésed meg kissé erősen ellenpontozza, amit állítottál magadról. A paráról meg... Talán megelőzni kellene. Tudod, pl. óvszer.
2011. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó,ott a pont!;)
2011. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!