Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Meséltek vicces alvajárós...

Meséltek vicces alvajárós történeteket?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem
2010. dec. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nyáron a táborban volt egy fiú aki egyik éjjel felkelt, kiszakította a szúnyoghálót és kimászott az ablakon. Hajnalban kint a földön kelt fel, visszament és elkezdett kopogni, hogy nyissák ki az ajtót. De senki nem volt fent. Vicces volt. Aztán nekik kellett új hálót venni...
2010. dec. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer haverom ment ki a wc-re, letolta a gatyáját, leült, és elaludt. :) nem alvajárós sztori, de vicces volt reggel rátalálni :))
2010. dec. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tesóm mikor 5 éves volt, elaludt a nappaliban mikor néztük a TV-t egyszer csak felkelt és csukott szemmel elment abba az irányba ahonnan a szobájából szokott a WC-felé, csak hogy a nappaliból menve épp a spájz felé ment, bement, kinyitotta a hűtőt, nyúlt a gatyájához, majd becsukta a hűtőt, visszafordult és elment wc-re. Közben végig pofáztam neki, hogy hova mész mit csinálsz de nem szólt csak szuszogott. :D

még jó hogy nem peselt be a hűtőbe :D

2010. dec. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
1.vok. eszembe jutott ez: amikor kb. 10 éves voltam akkor még megvolt az uncsi tesom igazi babakocsija és akkor játszottam vele aztán végül anyáék szobájába maradt és éjszaka kimentem pisilni és a babakocsiba ültem aztán apa felkelt és aztmonta mit csinállok, én meg azt montam hogy pisilek és hogy haggyon mert kell, akkor kapcsoltam h az a babakocsi!! XD
2010. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
nem mert nem szoktam alvajárni és ezért nem tudok
2011. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer a keresztanyámnál jártam alva amikor ott aludtunk a testvéremmel. Mentem az ajtó felé azt kinyitottam az első zárat. A másodikat nem sikerült. Az első zár kulcsát meg ledobtam a földre. A keresztanyám azt mondta hogy biztos azért jártam alva mert amikor néztük a Popey-t akkor abban a részben alva járt a kiscsaj. 10/L
2012. aug. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 phffff válasza:
100%
Apám mesélte egyszer hogy a haverjaival egyszer még régebben elmentek a haverjaival bulizni pár napra és sátorban aludtak.Volt egy haverjuk aki mindig segg részeg volt és éjszaka amikor felébredt behányt a sátorba. :D ez még semmi másnap amikor felkeltek megmondták neki hogy ha hánynia kell akkor húzza le sátor cipzárját s hányjon ki...aznap megint nagyon részeg volt a pasi és elaludt a földön a sátor előtt, a haverjai kit hagyták hogy este megint be ne hányjon a sátorba. Éjszaka megint felkelt a pasi mert hánynia kellett nem vette észre hogy kint fekszik és úgy tett ahogy mondták neki, lehúzta a sátor cipzárját és behányt a sátorba :DDD aztán felhuzta a cipzárt és aludt tovább amit reggel kapott azután nem volt többet olyan részeg :DD
2012. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Velem még nem történt ilyen de a szomszéddal azvolt hogy kijött a szobájából bement a konyhába és belehugyozott a szemetesbe és ezt mind a szülei előttxdd
2013. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor megkérdeztem anyát, hogy miért kulcsolják be éjszakára az ajtót, ha a retesz már rá van húzva.. Válasz képpen elmesélte, hogy anno mikor csak bereteszelte, az engem nem akadályozott semmiben, kimentem a lépcsőházba, és ki-be csapkodtam az ablakot... xD Vagy pölö úgy 12-13 éves koromban sírva mentem át a szobájukba, és közöltem hogy nem találom a pöttyös labdám. Azt mondta, reggelre megkeresi, aludjak. Jó. xD Egyik osztálytársam mesélte, hogy még általánosban erdei suliban mikor aludt, fogkrémet nyomtak a tenyerébe. Éppen csak megébredt egy picit, és valamilyen oknál fogva azt gondolta, hogy fastumgél van a kezében, és mivel úgy is sok a szúnyog, a lábára kente. Mikor ráeszmélt hogy mi van, rohadt ideges lett, de már csak röhög rajta.xDDD
2013. ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!