Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Gyűjtsük össze a cikis,...

Gyűjtsük össze a cikis, vicces, nevetséges sztorikat, történeteket! Oké?

Figyelt kérdés

Nem linkekre gondoltam, köszönöm.


Nekem van egy pár sztorim, most csak egyet írok le. Apám munkatársa még annak idején - tehát kb. 23-25 éve - nagyon depressziós volt, és mivel látta a moziban, hogy emberek úgy lesznek öngyilkosok, hogy kiugranak az ablakon, ezért gondolta, hogy na ő is öngyilkos lett. És kiugrott az ablakon. A tanya ablakon. Kb. egy méter magasról. És csodálkozott, hogy Pistikém, hát én túléltem egy öngyilkossági kísérletet! Hát apám szakadt a röhögéstől!


2010. máj. 11. 21:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

:)


Én a nyakába ugrottam a Nyugatinál egy ezer éve nem látott barátomnak, és összevissza puszilgattam, mint egy őrült. Aztán kiderült, hogy egy vadidegen, csak nagyon hasonlít.. :) Ő viszont azt hitte, hogy kandi kamera áldozata lett, és "belement" a játékba... hááát.. na így talált egymásra két lökött. :)) (azóta szerelem lett belőle) :))

2010. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
Éppen a húgomat ujjaztam, mikor megtaláltam apám eljegyzési gyűrűjét.
2010. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Második, hűűű azta!!! És mondd, ez ciki vagy vicces sztory?
2010. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Többszörösen is ciki lehet, mert nyilván "odabent" lelte meg. :P
2010. máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Tudom, leeset a tantusz... persze nyilván viccnek szánta, de valahogy nem tudtam rajta nevetni.
2010. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
leeset = leesett (elgépeltem bocsi)
2010. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
94%

Téma: Első randi

Hely: Tapolca

Eszköz: 4 kerekű kerékpár

vezető:Én


Hát szóval kezdetnek mivel a pasi nem ismerte a környéket gondoltam kiviszem Tapolcára na Így is lett ,aztán megláttuk a kerékpárt és gondoltam mehetnénk vele ,ő is benne volt természetesen előbb ő vezetett mivel én nem ültem még 4 kerekűn ,de aztán kedvet kaptam hozzá!!!Szóval helyet cseréltünk előbb elindultunk egy hosszabb egyenes szakaszon majd rájöttem vezethető könnyedén! Aztán megláttam 1 eldugott ösvényt szűk járda egy fa belóg a képbe a járda szélén 1 kis patak ,

hát nekivágtam, lassan mentünk olyan elővigyázatosan

elindultunk odafelé el is mellőztük a fát bár látszott már rajta ütközés nyoma" visszafelé mikor átfordítottuk a kerékpárt nem is gondoltam, semmire hiszen már 1 x sikerült aztán amint elindultunk és lenéztem a romantikus kis patakocskára és vissza tekintettem hirtelen megingott a hitem és ütköztünk egy olyat a fával hogy leszakadt a teteje a kerékpárnak!!

Majd a pasi hirtelen ijedtében elkezdte visszaszerelni ill igyekezett majd én nagyon megijedtem na meg kellemetlen is volt :D azt hittem dühös lesz vagy mérges amit meg is értettem volna de nem esett volna jól!De nem úriember módjára visszavittük a kerékpárt (persze fogva a tetejét ) és leléptünk a helyszínről:D Ne értsetek félre nem volt ám nagy baja egy hegesztő pisztoly és rendben lett volna !! Szóval gondolom azt hiszitek nem találkozott velem többé ill messziről kerül !! IGAZ? De elárulom már 2 éve hogy együtt vagyunk ,szerelmesen!!

DE HÁT HA BELEGONDOLTOK KINEK NEM KÉNE EGY KICSIT DILIS NÉHA HÓBORTOS CSAJ!! ?

2010. máj. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%
Tegnap 3 ml-rel kevesebbet pisiltem mint máj 1-én el tudjátok ezt képzelni??
2010. máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
4 éve volt egy barátnőm, Budapesten laktunk, az én szüleim viszotn Msikolcon, így még nem volt rá mód, hogy bemutassam a szüleimnek a barátnőmet. Egyszer sikerült a dolgokat úgy tervezni, hogy lemehessünk hozzájuk, mondtam a bnőmnek hogy meglátogatom anyuákat, és megegyszetünk hogy ő meg addig inzéti a dolgait. Mivel lassan 2 éve nem láttam már anyámat, ezért sétáltunk egyet az utcán. Azt még el kell mondanom, hogy anyum 19 évesen szült, én meg 4 éve voltam 20 éves, úgyhogy sok sorkülönbség nem volt, szinte a nővéremnek nézték. Szóval sétáltam anyukámmal, meg is fogtam a kezét. nem vette észre, a bnőm meg pont velünk szembe jött, és ne ismerte még anyámat, tehát azt hitte a csajom. Erre az út közepén akkorát vágott valamivel a fejemre, hogy azt hittem elordítom magam. Én meg abszolút nem értettem hogy mi baja van. Másnap pedig felhívtam, ő meg mondta hogy találkozzunk a parkban. Elmentem én is a parkba, ott várt, mindenki előtt, jól leordibálta a fejem, hogy mit képzelek magamról, hogy néhány hete ismerjük egymást, és már meg is csalom, meg ilyeneket... Aztán szépen lecsitítottam, és elmondtam neki hogy az az ,,aranyos cicababa" az anyám, és hogy nem járok vele XD
2010. júl. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%

Időpont: 2008. október

Helyszín: Gyalogút

"Szereplők": 3 osztálytársam és én

Tízéves, ötödikes gyerek voltam, amikor három osztálytársammal hazafelé tartottunk az iskolai halloweeni "buliról", a győztes halloweeni faragott tök kíséretében. Egyszer csak jött egy velünk ellentétes irányba haladó, bicikliző, 14-16 év körüli srác, és út közben odakiáltott nekünk, hogy "Gyerünk, csicskák!". Erre én visszaszóltam neki, hogy "Te vagy a csicska!", az egyik osztálytársam beszólása pedig "Csicska hopp!" volt, s egy másik osztálytársam még utánakiabálta, hogy "Jaja!". Azt hittük, hogy ezzel le is van tudva a dolog, ám utána észrevettük, hogy a fiú visszafordul és szélsebesen teker felénk a biciklijével. Mind a négyen elkezdtünk futni a tökkel együtt, de a srác utolért minket, majd ránk üvöltött: "Melyiknek olyan nagy a pofája?!". Mi egy kicsit odébbmentünk, a fiú meg lehiggadt és eltekert.

Hát, akkor elég rendesen be voltunk sz*rva, de így visszagondolva vicces volt. :D

2010. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!