Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Meséltek vicces történeteket?

Meséltek vicces történeteket?

Figyelt kérdés
Akár tanár szivatás vagy április 1.-jei szivatások(tom h az már messze a hátunk mögött van)stb.
2010. máj. 5. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk összekevertük az osztályokat és vegyesen volt mindenhol a-s b-s c-s :D
2010. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2010. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Én angoltanár vagyok. Egyszer április elsején az ötödikesek két csoportja helyet cserélt, ahogy az első válaszoló sulijában is. Arról akkor szó sem lehetett, hogy végigjátsszuk a viccet, mert az egyik csoport fontos dolgozatot írt, és nem lehetett elhalasztani, úgyhogy sajnálkozva közöltük, hogy vissza az egész, bocsi. Aztán pár órával később ugyanezzel a kollégával volt egyszerre óránk egy tizedikes osztály két csoportjával.

Megbeszéltük, hogy most mi cserélünk helyet, és két eset van: vagy ugyanolyan a humoruk, mint az ötödikeseknek, és akkor mindketten a saját csoportunknak tartunk órát, vagy eszükbe sem jutott, akkor meg mindketten a másik csoportjának; tehát így is, úgy is mi tréfáljuk meg őket.

Hát lekoppintották az ötödikesek poénját :), nagyot néztek, amikor a saját tanárjuk jött be a terembe faarccal.

Tudom, nem ilyen sztorit vártál, és nem tűnik akkora nagy viccnek, de tök jól sült el, a diákok jót nevettek magukon meg rajtam ("eredetik vagyunk, gyerekek, ötödikes a humorunk, de legalább a tanárnőé is").

Jaj, de imádtam azt a csoportot :)

2010. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, most látom, hogy az elsőnél csak összekeverték a csoportokat. Az se rossz, mellesleg úgy nem is olyan nehéz tanítani, egy napig legalábbis. Kicsit kár, hogy ez áprilisban van, akkor már nehezebb rugalmasnak lenni, túl kevés idő van hátra, ezért nem veszi jól minden tanár, ha emiatt megkavarodik az, ahogy eltervezte a maradék órákat. Nálunk gimiben volt olyan, hogy összekevertük egymás nevét, és mindig más válaszolt, mint akit felszólítottak. Az ofőnk jó fej volt, az óra végére már tudta, ki kicsoda :)
2010. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mind1iken jót röhögtem...
2010. máj. 6. 17:46
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Jók!
2010. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi át akartuk verni a tanárt, azzal,hogy nem tettük ki a könyveket, mintha nem vitte volna senki...erre a tanár mondta, hogy aki nem hozott könyvet, ír egy dolgozatot az egész éves anyagból :D szerencsére ő is csak viccelt :)
2010. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!