Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Na mit gondolsz? Egyet értesz...

Mentifantezsvér kérdése:

Na mit gondolsz? Egyet értesz az elméletemmel vagy teljesen más szögből látod? Bárhogy is én kíváncsi vagyok a véleményedre

Figyelt kérdés
Gondolod hogy a világűrbe ami állítólag végtelen csak ez az 1 bolygó áll épp olyan közel egy naphoz hogy olyan hömérséklet és környezeti tényezők alakuljanak ki hiogy megjelenjen rajta az élet? ugyan már..xD a végtelen űrbe végtelen bolygó van ugyanilyen messze napoktól...és gondolod csak 1 en alakul ki élet? nem mondom hogy elképzelhető hogy valaha is találkozunk idegenekkel.csak azt hogy biztosan léteznek és lehet hogy pont olyanok mint mi..lehet még fejlettlenek..azis lehet hogy csúcstechnológiájuk elképzelhetetlenül előrehaladott...de a lényeg hogy vannak... nem akarom elhinni hogy a végtelenbe bármiből is 1 legyen :)mit gondoltok?
2010. dec. 15. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Soha senki nem vitatta,SŐT biztosak benne,hogy máshol is van élet,nemcsak a földön.Lehet hogy ők sokkal fejlettebbek vagy még nagyon "ősi" korban vannak. De van élet máshol is..A tudósok csak az mondják,hogy eddig úgy néz ki,hogy a mi kis naprendszerünkben csak a földön van élet( de nem vitatják,hogy esetleg volt a Marson is) De sok más naprendszerben ugyanúgy van élet mint a miénkben..

Én is biztos vagyok abban,hogy létezik máshol is élet..

2010. dec. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, de erre mondják, hogy feltaláltad a spanyolviaszt / meleg vizet.
2010. dec. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy egyeseknek van cérnájuk ilyeneken agyalni..
2010. dec. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem tökre igazad van, és az is biztos hogy nem úgy néznek ki mint az emberek xd
2010. dec. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom nem szoktam tudósokkal locsogni szóval nem tudhattam hogy erre már őkis rájöttek..:D ez csak az én kis elméletem volt amit teljesen függetlenül a tényektől csakis a logikámból kiindulva hoztam össze..:D de azért kíváncsi lennék hogy néznek ki az idegenek..jah és hogy mikor lessznek annyira fejlettek..vagy mi mikor leszünk..olyan fejlettek a technológiába hogy találkozzunk velük..:D kösz a válaszokat..és nem hiszem hogy én találtam fel a spanyol viaszt...csak falun nöttem fel és távol áll tőlem a tudósok kutatása és eredménye..ennyi :)
2010. dec. 15. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!