Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mentsetek meg elrabolt a...

Mentsetek meg elrabolt a télapó! Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Épp egy hete történt, mikor is egy bögre tejet készítettem ki a konyhaasztalra egy tál csokis rágcsa társaságában a télapónak kedveskedve, aztán egyszer csak valami pirosat láttam a sufniban mocorogni, odamentem hát és leesett az állam. A télapó volt maga, ki előttem állt, de nem úgy nézett ki mint tavalyi találkozásunk alkalmával. A haja jócskán megnőtt, szakálla is csapzott volt és valami olcsó brandytől bűzlött. A szebb napokat is megélt tűzpiros zekéje csak úgy lógott koszosan, szakadtan csontos vállain, arca beesett, szeme véreres. Lyukas bakancsából rothadó, feketére fagyott lábujjai kandikáltak kifelé. Épphogy szemügyre tudtam venni küllemét már a torkomon volt keze. Nem tudtam mire vélni mikor zsákjába tuszkolt a többi áldozat közé. Következő emlékem a fejemre mért súlyos csapást követően egy nyirkos pincében való ébredés volt csontvázak tömkelege közt. Elkeseredésemben egy szárkapocscsonttal kezdtem el püfölni a rácsokat míg meg nem jelent elrablóm, Miki. Miután odaszórt egy kis száraz kenyeret, kiszedtem belőle személyiségváltozásának okát. Elmesélte, hogy a manólázadást követően(szélnek eresztette hűtlen szolgáit), és a rénszarvasok éhenhalása után testét volt kénytelen árulni megélhetése érdekében. De korát tekintve rövid karriert futott be eme becses szakmában. Újabb kereseti forrás után kellett néznie. Rövid ideig betörésekkel, piti utcai rablásokkal próbálkozott, de molett testalkatának és tohonyaságának köszönhetően ebben sem ért el komolyabb sikereket. Földönfutóvá vált. Egy nyirkos őszi hajnalon a húsvéti nyuszi bukkant rá egy sötét sikátorban, tű lógott ki karjából. Felkarolta és mint régi jó barát a családi vállakozásba is bevette. Soha nem gondoltam volna, hogy egy szervkereskedő tettestársa lehet valaha is a mikulás, de hát fel kellet ocsúdnom, amikor megjelent egy szikével a vesém közelében. Alkut kötöttünk miszerint bizonyos összeg fejében meghagyja vesémet és életemet. A váltságdíj azonban eloszlatta minden reményemet. Most utolsó mentsvárként írtam erre az oldalra. Kérlek segítsetek ha van fölösleges baziliszkusz vérrel bevont pegazus szarvatok és a télapó még igényt tart három gyönyörű tüzes, kiéhezett tündelányra és továbbá 18+ premium csatornák előfizetésre. Fogytán az idő...

Ui.: az adomámyokat az északi sarki kirendeltségre várjuk még a héten vagy nekem lőttek.


2010. dec. 31. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Látom, nagyon unatkozol, hogy hülyeségből ennyit irtál.

Válaszom: rabold vissza magad!

2010. dec. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
engem is :/ xd
2010. dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Még az élményeidet egy besztsellerbe kiadhatod, mindenki tanulhasson belőle!
2010. dec. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha vaki elolvasta akkor leirná h érdemes-e végrágni magunkat rajta?4
2010. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
egy vese igazán nem túl nagy áldozat ezért, a másikkal vígan eléldegélsz még
2010. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekünk a padlás tele van baziliszkusz vérrel bevont pegazus szarvval,úgyhogy tok adni...

A többiben sajnos nem segíthetek...

2010. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 ŁoŁ ***** válasza:
hát én el sem kezdtem olvasni de a válaszom zárd be a manóit egy raktárba
2010. dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szólj TÉLANYÓNAK.
2010. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kasska ***** válasza:

Engem még tavaly ejtett rabul és ebben az évben nekem kellett csomagolni az ajándékokat...

Sőt, még a rénszarvas is én voltam...

Sőt, amikor nem fért be a kéményen, nekem kellett azt a nagy seggét beletolni...

Aztán végre tegnap elengedett, feljelentettem a rendőrségen és most nyomoznak...

De eddig nem találtak semmi rablásra utaló nyomot, és még nekem sem hisznek...

Hát normálisak?

2010. dec. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szegény kasska xD nem hisznek neki :(
2010. dec. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!