Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene most tennem? És a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene most tennem? És a volt barátom miért csinálta, amit csinált? Mentsetek meg!

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ezt a kérdést én írtam ki pár napja. Azóta hazajöttem, de már gyűjtöm a pénzt, hogyha megint beüt a ménkű, tudjak menekülni. Anyám azt mondja, nem tud bennem bízni már nagyon régóta, és hogy innentől nem érdekli, mit csinálok, mert az én életem. Állandóan üvölt velem azóta is, én meg igyekszem nem észrevenni a butaságait. Az itthoni gondjaimat egyedül meg tudom oldani, viszont van egy másik dolog, ami sokkalta jobban foglalkoztat. Mégpedig...pénteken találkoztam a volt barátommal, akivel kb. 4 hete szakítottunk. Azt mondta, hogy még mindig szeret a szíve mélyén, többször meg is csókolt, de én nem viszonoztam. Hiába voltam vele bunkó, elutasító, nem hagyott békén. Azóta nem beszéltünk, mert én rettegek tőle. Mit kellene tennem? Már csak párszáz forint kell, hogy újra elutazhassak abba a városba, ahol Ő él, de akkor sem merek vele beszélni. Mindig mondogatta, hogy egy csókból lehet érezni, szeret-e a másik, és én úgy éreztem, hogy szeret...Tudom, hogy beszélnem kellene vele, de félek, hogy megint azt mondja, hogy már nem szeret, még akkor is, ha az ellenkezőjét éreztem. Mit csináljak? Előre is nagyon-nagyon szépen köszönöm a tanácsaitokat!


2011. jan. 24. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az jön le hogy csak azért akarsz/akarnál visszamenni a volt párodhoz, hogy ne legyél anyud közelében.
2011. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Neeem. :)

Valójában még mindig szerelmes vagyok belé, és szeretnék vele lenni. Csak igazából nem merek harcolni a kapcsolatunkért, mert annyira ellentmondásosan viselkedik, hogy már nem tudom, megéri-e. Ezért kértem ki a véleményeteket.

2011. jan. 24. 10:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Na várj. Azt mondja, hogy szeret és meg is csókolt. Mi ebben az ellentmondás? Talán nem kéne bunkónak lenni vele, ha te is szereted.
2011. jan. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
...és akkor nem kéne attól félni, hogy azt mondja, hogy már nem szeret.
2011. jan. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De eddig meg Ő is bántott, mert az anyám írt neki egy beteg smst, hogy dögöljön meg, én meg magamra vállaltam...Mondván, könnyebb kibékíteni, ha rám haragszik, mintha az anyja haragudna az én anyámra, és emiatt eltiltaná. (ha úgy alakul hogy újra együtt vagyunk) Most én félek tőle...Mert amikor jöttem haza, kértem, hogy kísérjen ki a vonathoz, és nemet mondott :S
2011. jan. 24. 10:53
 6/7 anonim ***** válasza:
ÖNBECSÜLÉS-d "0"? Csettint egyet és Te máris "gyüjtöd" a pénzt az utazáshoz,eljöveteledkor meg ki se kisér! Csak azért, hogy legyen valakid, egy ilyen? GONDOLKOZZ!!!
2011. jan. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ANYÁM KIDOBOTT, AZÉRT MENTEM EL!!! A PÉNZ ARRA KELL, HOGY MEHESSEK, HA AZ ANYÁM MEGINT KITALÁLJA HOGY NEM KELLEK NEKI!!! LEGALÁBB A LINKET OLVASTAD VOLNA EL, BASSZUS!
2011. jan. 24. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!