Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen videovágó szoftvert...

Milyen videovágó szoftvert képes megtanulni egy macska?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy 7 kilós main coon macskám, Nimród. Eldöntöttem, hogy ő lesz a világ első rendezőmacskája, ehhez kérném a segítségeteket. Papírból csináltam neki kis tölcsért, csapótáblát, de ezeket még nem tanítottam meg neki használni. Viszont álmában rátettem a bekapcsolt kamerára, és kicsit láttam, hogy felébredt, szóval mintha ő irányította volna a felvételt. Nagyon izgalmas filmet vett fel! Az egyik mackóról szedtem le kicsike bézbólsapkát neki. Tiszta Spilberg. :) Az a kérdésem, hogy milyen vágószoftvert telepítsek a gépre, amit Nimród cica is meg tud érteni, és el tudja kezelni. Gondolhatjátok, hogy az egérhasználat problémákat okoz! Ért hozzá szerintem, hisz sokat van mellettem, ha játszom, de félek, hogy megenné. Korábban márt kértem segítséget Nimród cica miatt, akkor lebeszéltetek arról, hogy nyerget készíttessek neki.
2011. jan. 5. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez humor kategória
2011. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Fárasztó vagy...
2011. jan. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Irritáló vagy.
2011. jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez nem is vicces =/
2011. jan. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ülj le, egyes!
2011. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
MP5 to MP6 converter
2011. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az én macskám mindent tud OKOS.
2011. jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nyávogó szoftert,megtudja-e tanulni?
2011. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem tudom
2011. jan. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!