Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi van mostanában a reptoidokk...

Mi van mostanában a reptoidokkal és a fényküldöttekkel?

Figyelt kérdés
Rég hallottam hírt róluk itt, és, hogy őszint legyek, megijeszt a hallgatás ezügyben.
2011. jan. 7. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Újabban sokkal nagyobb fenyegetést jelentenek a majomember Kromaggok, a kétdimenziós Zercurviánok, a magukat békés kutatóknak álcázó, Marson állomásozó Retikulánok, és a Neptunusz körüli pályán lapító Dubliánok.
2011. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Rég hallottam hírt róluk itt, és, hogy őszint legyek, megijeszt a hallgatás ezügyben."


Igen, ez engem is aggaszt, tudod mit mondanak: vihar előtti csend...

2011. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Utolsónak, Bolond vagy. Írok neked beutalót a pszichiátria zárt osztályra.


Azért van hallgatás, mert az összes Reptoidos kérdést moderálják. És a nicket tíltják. Ez teljesen nyílvánvalóan azt mutatja, hogy beépűltek ide.

2011. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Illetve az első hozzászólónak írok beutalót mert közben amikor írtam Te már kiirtad a tiedet.
2011. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 BlackSword ***** válasza:
Nekem is kezdenek hiányozni ezek a trollok, mint ugye Árpika, Ufo-kutató... Hiányzik a nevetés, meg a nevetséges történeteik... Úgy fel tudták dobni a napomat...
2011. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pontosan azért moderálták ezeket a irományokat, mert már a szerkesztők is etikátlannak látták a válaszokat.
2011. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Meglátjátok nagy baj lesz itt,és nem csak a reptoidok jönnek, ügyeskedik itt az egész univerzum és az Árnyak állnak mögötte. Csak a Vorlonokra és más Elsőkre számíthatunk.
2011. jan. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A reptilinákról nem tudok sokat mondani, itt vannak köztünk ,


A fényküldöttek folyamatosan küldik üzeneteiket a földre is. Készülnek a nagy találkozásra az emberekkel. Azt mondják hogy nagyon hamar itt van már ez az idő , hogy ideérjenek...

Felvilágosítást adnak gazdaságunk helyzetéről, hogy rosszul áll a világunk, csak mi még ezekről nem tudunk stb...

2011. jan. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ŁoŁ ***** válasza:
már kimentek a diwatból
2011. jan. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
visszavonultak
2011. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!