Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Meséltek olyan sztrorikat...

Meséltek olyan sztrorikat amit olyan tini korotokban csináltatok. Ami vicces, hülyeség, és féltetek elmondani a szüleiteknek, stb?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 15:35
 1/6 szamóca. ***** válasza:
78%

mindenről tud anyu:D

de voltak érdekes sztorik... mikor a préri közepén ledobtak minket a vonatról mert nem volt jegyünk, tüzetraktunk és ránkhívták a rendőröket... vagy az esti kiszökdösések az ablakon keresztül:D és mikor beakartunk szökni normafához és ránkuszitották a kutyákat... éss mikor a kenyérszállítós kocsiról kiflitloptunk mert jozanítani kellett, de észrevették és elfutottunk:D

o szép fiatalság, többo ldal ilyet tudné írni:D

2011. jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 böiler ***** válasza:
100%

Fatertól elkértem a nagymamán házának a kulcsát, hogy szülinapi bulit tartsak. (Nagymuter épp rokonoknál volt.) Voltunk vagy 35-en, jött 2 leszbikus csaj, ők nyalták falták egymást, a lépcsőnél egy teljesen ismeretlen csaj sz_pott egy srácot. (35 emberből ismertem 20-at, és 10-et hívtam. :D) Este rendeztünk egy házibajnokságot, az utcán. 1 perces menetek, fogadások. :D

Egyik barátom (mivel ahol voltunk emeletes ház volt) betörte a szomszéd ház tetejét egy piás üveggel.

Folyamatosan jöttek a szomszédok, hogy takarodjunk. A rendőrök is kijöttek. Aztán a hányásos vödröt átöntötték a szomszéd kertjébe, mert milyen jól mutat a virágok között.

A legszebb akkor is az volt, mikor épp ment vagy a Sex Pistols, vagy az Exploited, és mi az ajtó előtt voltunk, jött egy rocker leányzó. Haverom kirohant elé, és beinvitálta. :D Az benne a gyönyörű, hogy be is jött. :D Jó volt, de a takarítást nem kívánom senkinek. :D Azóta nem voltam Diósdon. :D

Kicsit kiakadt mama, mivel ő pont nem tudott erről... :D


Vagy mikor voltunk Balatonon. Haverom nyaralójába, 4-en. Illetve a nyaralóba 2-en, mert 4*4-es volt, és szökőkútnak volt bejelentve. :D És úgy volt megcsinálva, hogy 1 órán belül szétlehessen szedni. :D A házigazda, meg én egy sátorban voltunk kint.

A srác apja hagyott lent egy üveg pálinkát, azzal a jeligével, hogy ha betegek vagyunk egy picit... Ok. De a srác megtalálta az apja dugi pálinkáit, 3 üveggel. :D Ezt így az utolsó napon. Illetve az előtt. Megivott másfél üveggel, én ilyet még nem láttam. Olyan szemeket... :D Jó, befeküdt a sátorba. Mondom másik barátomnak, gyere nézzük meg. Benézünk a sátorba, és ez a párbeszéd játszódott le:

- Jól vagy?

- Kutya. Kutya. Kutya. UTÁLOM A KUTYÁKAT!

Azzal a lendülettel felugrott, és egy rohadt nagy sarlóval kezdett el üldözni minket. :D

Nekünk meg találkánk volt pár csajjal, akiket a kocsmában ismertünk meg. Hát jól van, irány le a partra. Vigyük a srácot is. Oda ment egy idős nénihez, és konkrétan megmondta, hogy baromi nagy f_rka van, de szűz, és segítsen neki. :D Azt hittük ott halunk meg a röhögéstől.

Illetve még előtte pár nappal lementünk csak úgy Tankcsapda koncertre. Nem jut eszembe milyen fesztivál volt. A Balaton északi partján. Na mindegy. Életem első Tankcsapda koncertje volt, és baromi jó volt. :D

2011. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
rengeteg,de most nagykoru vagyok és ha elmondom bezárnak érte,mert 54 éve nyomozzák az ügyet
2011. jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
cigiztünk a házmögött.
2011. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
igen kb fél éves lehettem amikor bepisiltem de nem mertem meg mondani anyukámnak mert épp nálunk volt a szomszéd és ha szólok anyukámnak aki akkor bepelenkázott volna akkor a szomszéd meg látta volna a kukimat.
2011. szept. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nagyon sokat,de hát idő homályába veszett:D

De évente 2-3 alkalommal,nagy sörözések közt átbeszéljük a

túlélőkkel.:D

2012. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!