Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vállalhatok-e másodállásban...

Vállalhatok-e másodállásban hadronütköztetést?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Természetesen.


Otthonról is végezhető távmunka. Két féle munka van: te fogod meg a hadronokat, vagy küldik őket dobozban.


Én személy szerint izgalmasabbnak találom, ha én keresem meg őket. igaz, így kitölti a teljes 8 órát, szóval lehet neked jobb lenne, ha dobozban kérnéd őket.


Na, ha megvannak a hadronok (így vagy úgy) akkor egyet fogsz az egyik tenyeredbe, a másikba másikat, és amilyen erősen csak tudod, összeütöd őket. Na, eddig egyszerű, de innen jön a trükkös része: figyelni kell mint állat, hátha meglátod a Higgs bozont! Legalábbis nálam ez a munkaköri leírás. Lehet nálad más részecskéket kérnek majd.


Na, ha megvan a kért részecske, akkor baromi gyorsan el kell kapnod, és bedobozolni. Én személy szerint befőttesüvegbe gyűjtöm, aztán ha megtelik, elküldöm a cégnek.


Persze, használhatsz más tecnikát is, nem csak a tenyered. Pl palacsinta sütővel, vagy két kalapács végére pillanatragasztóval... A lényeg, hogy elég nagy erővel ütköztesd össze őket.


Na, jelentkezni pedig a cég magyarországi központjában lehet a legegyszerűbben:


1021 Budapest, II. kerület, Hűvösvölgyi út 116.


Persze vannak az országban máshol is kirendeltségek, de szerintem itt a legegyszerűbb. Bár lehet közben elköltöztek... De szerintem nézz be. Amúgy akármelyik kórházban tudnak segíteni (itt találhatsz olyan kutatóorvosokat, akik ezzel foglalkoznak).


Szóval sok sikert, és jó munkát! Remélem, te is úgy fogod élvezni a hadron ütköztetést, ahogy én teszem :)

2011. febr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lézer Anton ***** válasza:
Ezt nem a humor kategóriába szántad? :D
2011. febr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vállalhatsz negyed állásban is a humor oldalán.
2011. febr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt nem, de a SETI-hez bedolgozhatsz online. A szépséghiba csak az, hogy azért te fizetsz.
2011. febr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fantasztikus a gyik.hu oldal egyszerűen, nincsenek rá szavak, nem is értem hogy a GYIK.hu mért nem reklámozza az oldat, hogy több százezer ember legyen itt fent, olyan dolgokról lehet itt tanulni, amiről még az életemben nem hallottam, és ez klassz...


Köszi...

2011. febr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kifizetődőbb lenne a fekete lyukakkal foglalkoznod. Ez most amúgy is hiánycikk. Már az atommag méretűekért is nagyot lehet kaszálni. Ezeknek a stabilitásával ugyan van egy kis gond, de szerintem ez játszva meg fogod tudni majd oldani. Aztán légy résen, mert a CERN-ben hajlamosak arra, hogy áron alul vegyék meg tőled.
2012. máj. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az antianyag üzemben dolgozom, de hallottam, hogy a hadron ütköztetés is jó munka. Másodállásban főleg.
2013. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!