Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnos felszarvazott az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shéf kérdése:

Sajnos felszarvazott az egyik ismerősömmel míg másodállásban dolgoztam este. Megbocsájtottam neki mert szerelmes voltam bele. De a megbocsájtás után kialudt bennem az iránta érzett szerelmem. Mit kéne tennem? Meddig lehet így élni?

Figyelt kérdés
Lehet ebből valahogy kiszállni, hogy a gyerkőcünk ne sérüljön?Van egy gyerkőcünk akit imádunk mind a ketten.De zavar a nejem jelenléte jelen pillanatban is.Márciusban pattant ki az egész.Lassan már egy éve nincsen semmi kapcsolat kettőnk között csak mutatjuk az ideális család képét.Nincsen szívem kitenni mert a gyerekem anyja.Ráadásul sajnos a családban engem ért utol a gazdasági válság szele.Most ő a család fenntartó amit bőségesen is éreztet velem.Van egy fiú tesója is akivel azóta még jobb kapcsolatot ápol mint korábban sőt ő még mellette is állt a szerelmi légyott titkolásban is.Azóta ha bármi rosszat is mondok a tesójára akkor támadásba is lendül és még meg is sértődik.Elegem van.
2011. aug. 11. 21:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
"Drágám, nekem ez így nem megy tovább, és tudom, hogy te sem vagy boldog ebben a házasságban. Kérlek, a gyerek érdekében üljünk le, beszéljük meg, mi legyen, és váljunk el békében, harag nélkül!"
2011. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Semmit, dobd a pcsába, ha ez vígassztal én holnap húzok le 10 évet a wc-n.


Én fizettem az egyetemét, a mobilját, az egyik hitelét is én fizettem ki.

Az első jeggyűrűt amit tőlem kapott elhagyta, és a kézkérés is el lett bagatelizálva pedig 30 ezerért vettem rózsát.

Egy ideje, rendszeresen őt és hisztizik minden miatt, ha meg visszacsapok a negyedik pofon vagy nyakleves után, akkor én vagyok a szemétláda, meg a féregjellem.


Ma délután vettünk egy újabb gyűrűt, de egy óra múlva már a fejemet verte vele ököllel, még haza sem értünk.


Ja és ami a legszebb az egészben, 10 év alatt nem sikerült elérnem, hogy egy hétnél tovább együttlakjunk, pedig mindkettőnknek van lakása.

2011. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

A helyzet a következő:

Szép csendben szenvedsz, tűröd a megaláztatást, együtt maradhatsz a gyerekeddel, cserében anyi eltart, kapsz meleg ételt, és tiszta ruhát, ágyat.

Pillanatnyilag nem te vagy felül, nem vagy abban a helyzetben, hogy te diktáld a feltételeket. Sőt, inkább mosolyogj, mert ha megunja a durcidat, akkor se tető nem lesz a fejed felett, és mint elvált apa, a gyereket is majd hétvégente láthatod...

2011. aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Feltétlen elválnék. Én egy nagyon családközpontú, konzervatív felfogású lány vagyok, aki a válást szinte minden esetben elutasítja. De ebben az esetben további gondolkodás nélkül határozottan, békességben elválnék. A gyermek pedig akár lehetne veled a későbbiekben. Bár akkor állást kell találnod. De szerintem nálad jobb helyen lenne...
2011. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Chrisstian_ ***** válasza:
saját tapasztalatból mondhatom, hogy egy gyereknek sokkal nagyobb trauma a hamis idilli látszatkeltés és mindennapos veszekedés, mint egy békés szakítás. Ez persze csak akkor aktuális, ha találtál munkát
2011. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Hidd el, épp elég nő van akit fel lehet szedni, vagy ha szex kell befizetsz egy órára aztán ott van.


Miután végeztél meg kisétálsz az ajtón, és semmi kötöttség.


Én holnap reggel megyek, felbontani a mobilszerződést amit én fizettem mindig is, aztán részemről ezzel be van fejezve ez a történet.


29/F.

2011. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

58%-os 29/F, hogy a francba bírtad ki 10 évig????

Istenem..


Kérdező, ha nincsenek érzéseid, akkor nem értem miért kínzod magad. Azt írod a gyerek érdeke. Akkor feltételezem nem lenne probléma a gyerekelhelyezés során sem. Nekem csak ez lenne a visszatartó erő,de nem hiszem, hogy ez nálatok fennáll.

2011. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Komolyan a mai férfiak miért hagyják hogy a nők csajuk,feleségük szeretőjük a fejükön táncoljanak,és hülyére vegyék őket?Nem értem.
2011. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

,,Ráadásul sajnos a családban engem ért utol a gazdasági válság szele.Most ő a család fenntartó amit bőségesen is éreztet velem,,

Akkor ezért, v mert nincs szived nem rakod ki?:)

2011. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

ma 22:02



Úgy, hogy ebből 6 év távkapcsolat volt, amíg a szüleimmel éltem, csak aztán apám meghalt anyám meg összeállt egy másik pasival és majdnem kisemmizett, és amióta egyre jobban egyedül vagyok azóta döbbenek igazán rá dolgokra.


Továbbá amiatt is döntöttem így, mert ahogy észrevettem elkezdett nyugtatózni.

Hát miattam nem kell tovább stresszelnie a jövőben.

2011. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!