Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Providentnél dolgozik valaki...

Providentnél dolgozik valaki másodállásban képviselőként?

Figyelt kérdés

Érdekelne egy képviselői állás, de nem sokat tudok róla. Milyen a bérezés? Megéri-e? Benzint fizetik-e? Támogatások-bónuszok? Kezdésként egy "Hulladék" csoportot kap az ember?

Kérem azok válaszoljanak akik képviselőként dolgoznak vagy dolgoztak, akik hitelt vettek fel és nem tudják fizetni azok válasza nem érdekel ha nem baj, mert az a saját magánügye!

Köszi


2011. szept. 6. 04:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem dolgoztam velük, csak majdnem.

Ami mellette szólt volna: bejelentett állás, nem kell vállalkozónak lenned és kapod az ügyfelet. Szerezhetsz is, de nem várják el mindenáron.

Ami ellene szól: gombokért kepeszthetsz állandóan, mert ki kell járni a címekre. Az ügyfelek nem örülnek neked, amikor a heti lóvéért jössz. Volt, akit leütöttek és elástak a kertben. (komoly.) Sokszor nincs otthon az üf a megbeszélt időben, akkor caplathatsz vissza. És hát elég kicsi a pénz. Attól is függ, hogy mekkora területet fedsz le. De ahhoz, hogy meg tudj élni, ahhoz szinte 24 órában kellene nyúznod.

2011. szept. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem veszélyes meló...
2011. szept. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

- Bérezés: A fix ügyfélszámfüggő :30-120 bruttó

jutalék: a területen levő ügyfelek minősítésétől arányosan függő nem kétmondatos dolog.

- megéri e?: főállásban nem feltétlen - de ha elveszíted a főállásod s ez a mellékállásod akkor nem fogsz éhen-halni

- benzint fizetik e? igen fizetik, útnyilvántartás kell vezetni, NAV üzemanyagár elszámolás van.

- támogatások, bónuszok? támogatásra nem tudom mire gondolsz? bónuszok? promociók vannak inkább azok teljesítése esetén jól jársz :)

- ha "hulladék" hát hulladék 1 évet megéri kitartani.

2014. febr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!