Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nagymamák tartásáról mindent?

Nagymamák tartásáról mindent?

Figyelt kérdés

szeretnék venni egy nagymamát, csak ne tudom mi lenne jobb: ha ketrecben vagy terráriumban tartanám.

Kell sétáltatni? ha igen akkor hám vagy nyakörv a jobb?

kell fürdetni? ha igen milyen időközönként?

mivel etessem?

szükséges oltások? szobatisztaság? stb...

a válaszokat előre is köszönöm!


2011. febr. 22. 12:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

No igen.....

Altató lövedékkel kell befogni, és ketrec rögtön, nemigen van kézhez szokva, szerintem ki sem kellene venni többet.

Huh, de nagyon ráférne tényleg!

Bár igaz, hogy tenyésztésre nem túl alkalmas, még továbbörökítené a hárpiaságot, azt meg ugye nem szeretnéd, gondolom, meg van valami idegi károsodása is szegénynek.

Talán inkább a vadásznak kellene szólnom, nem neked....vagy az állatorvosnak, hogy humánusan altassa már el szegényt, nem szenvedjen. Csak az drágább, még meglátom.

Sok sikert, és sok-sok kisnagymamát kívánok!


Ja, és Isten ments, köszi, de nem kérek....

Talán, ha lesz köztük kis nagypapa....azok könnyebben kezelhetőek.

Majd érdeklődöm!

Milyen árban kell gondolkodnom, nem vagyok rutinos ezen a téren?

2011. febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

hát egy kis-nagypapa vagy kis-nagymama ára ha szaporítótól veszed kb olyan 15000ft de ezek általában bolhásak, férgesek és sokszor beltenyészetből vannak.

Rendes helyről már 40ezerért kapsz, ebben benne vannak az oltások, és a chipeltetés.

Fontos, hogy hord nyugdíjas klubba mert ha nincs megfelelően szocializálódva akkor olyan hárpia lesz mint a szomszéd nénid. A szomszéd nénidhez ha nem szökött ki a ketrecéből elég az állatorvost, ha nincs ketrecben akkor vadászt is hívj, mert valószínűleg nem fogja magát meg adni, de a vadász sörétessel megoldja

2011. febr. 24. 21:13
 13/16 anonim ***** válasza:

Köszi!

És, csak a legnagyobb tisztelettel szeretném közölni, hogy le a kalappal előtted, mert én már elfáradtam, és még nagyobb tisztelettel:

Te vagy a legnagyobb hülye, akivel itt találkoztam!

És ezt tényleg elismerésként mondom!

2011. febr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

köszi! :D

de azért te sem vagy semmi :D

2011. febr. 24. 21:54
 15/16 anonim ***** válasza:
Milyen hülyeségeket hordotok itt össze-vissza? Az én Nagymamámat nagyon szeretem! Viszont van pár idős néni, akitől kivagyok. Nem akarok veszekedni, ne jelentsetek be.
2011. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ezek itt ketten oylan vicceseket írtak, te meg utolsó belep0fázol. kit érdekelsz te? :D
2011. nov. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!