Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mért nem hiszik el az emberek,...

Mért nem hiszik el az emberek, hogy mi halhatatlanok létezünk?

Figyelt kérdés
Hála egy most itt meg nem nevezett személynek és pár producernnek az 1980-as években sikerült filmrevinni életünk egy nagyon kis részét, innentõl kezdve, ha megemlítem, hogy valamikor az 1200-as években születtem valahol a mai Bécs környékén és azóta sem haltam meg, akkor két lehetõség van: az illetõ vagy h*jének néz vagy megérdezi, hogy a MacLoad klán tafja vagyok-e. Egyszóval aki ezt kitervelte, annak bejött a számítása, ami az volt, hogy nagyon sokan tudjanak létezésünkrõl mégse higgyenek benne.
2011. márc. 4. 21:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Tudom, tudom, én is így vagyok ezzel. Én csak 154 éves vagyok, a kiegyezés előtt nemsokkal születtem Kassán.
2011. márc. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok Hegylakót néztél...
2011. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Hát, én 5.000 éve élek, mégsem találkoztam egyetlen halhatatlannal sem.
2011. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért dícséretes, hogy 811 év alatt se tanultad meg, hogy a hülyét nem pontos j-vel írják.
2011. márc. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
:XD
2011. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

én is halhatatlan vagyok, egy hegylakó.

már 3000 éve. és ugyanúgy 1 éves vagyok testileg, szóval kell mellém valaki, aki állandóan tisztába tesz, és megbüfiztet. már unom.

de még végtelen idő áll a rendelkezésemre.

2011. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Az 1200-as években nem volt valami fejlett a közoktatás színvonala, biztos ezért ragadt rám :D
2011. márc. 4. 21:51
 8/25 A kérdező kommentje:
... a pontos születési dátumomat ezért nem is tudom. Akkor még nem számoltuk az ilyeneket.
2011. márc. 4. 21:53
 9/25 anonim ***** válasza:
Attól függ, ugyanis akkor jelentek meg világszerte az első egyetemek. Persze a mai magyar helyesírásnak megfelelően biztosan nem volt a "hülye" szó, de az utóbbi 60 évben igazán megtanulhattad volna :P
2011. márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
A hegylakót meg csak azért találtuk ki mert az emberek egy kis csoportja 1984-ben majdnem nyilvánosságra tudta hozni kilétünket, és ha ez megtörténik, akkor elkezdődött volna egy modern kori boszorkány üldözés utánunk. Így egyesek közülünk úgy döntöttek mítoszt csinálnak belőlünk a média által.
2011. márc. 4. 21:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!