Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy született meg az első ember?

Hogy született meg az első ember?

Figyelt kérdés
2008. febr. 5. 16:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%

Részben osztom az első hozzászóló véleményét. :)

Viszont szerintem nem mondhatta a feleségének. Ugyanis Isten nő (ráadásul fekete), tehát max. a férjének mondhatta. :D

(Tetszett a poén. :D )

2008. febr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
0%
Isten teremtette.
2008. ápr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Olvass sok Däniken könyvet, akkor rájössz, hogy az UFO-k hoztak. :)
2008. ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
kifejlődött más előlényből
2009. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 bzs87 válasza:
58%
Az senkit nem lep meg, hogy a bibliát már akkor is pénzért adták? Valaki írt, egy könyvet, amire befejezés után egy régi dátumot írt. És ebből meggazdagodott. Én úgy gondolom, hogy ga Isten létezett, vagy létezik, akkor nem egy szaros könyvben kellene erről tudomást vennie az emberiségnek. És mi a helyzet az álatokkal, akik nem tudnak olvasni? És felfogni dolgokat? Akkor ők sosem tudják meg, hogy ki a teremtő?:) Nevetséges aki hisz Istenben, és a bibliában. Minden országnak más a vallása... Ez sem zavar senkit? Sőtt, Magyarországon is több vallás van. A Jehova tanui sziják a másik vallást. ez hogy működik?
2010. okt. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
58%
*DAFUQ*
2012. aug. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
58%

Igaz már 1 éves az utolsó hozzászolás de azért itt az én válaszom.

http://www.youtube.com/watch?v=L8-RfpROLlE

2013. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!