Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az normális, hogy néha magamba...

Az normális, hogy néha magamban beszélek? De egyébként nem is, de azért előfordulhat? Ez talán nem olyan fontos kérdés, de szerintem az. Vagy nem? Én nem tudom, de azért gondoltam megkérdem. Vagy ne?

Figyelt kérdés
Vagy ti szoktatok magatokban beszélni? Néha azon kapom magam, hogy válaszolok egy kérdésre amit én tettem fel. Akkor most bolond vagyok? Én kétlem, de azért megkérdelek titeket is. Szóval?
2011. márc. 23. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az emberek 90 százaléka beszél magában.
2011. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyet értek de attól te még bolond vagy :D
2011. márc. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Juppppííí. Anyukám olyan büszke lesz :) Végre először, amióta megszereztem életem első Várakozáson felülimet Sötét Varázslatok Kivédéséből :) Köszönöm
2011. márc. 23. 17:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy bolond. Én sem vagyok az,megmondták a hangok is.
2011. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy bolond, de azért humorod az van!
2011. márc. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól tetted,igy legalább tudjuk hogy ki vagy.
2011. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem mindenki bolond itt vagy nem? Nem, biztosan nem az, de mi van ha mégis. Mindenesetre köszönöm a válaszokat. Megyek és lehúzom az aranyhalam a WC-n, azt mondta kívánhatok hármat, de én csak kettőt akarok. Szerintetek így rendben van? Apukám azt mondta, hogy ő visszaengedné a tengerbe, de szerintem a sellők megeszik. :(
2011. márc. 26. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!