Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális az öcsém? (kérdés...

Normális az öcsém? (kérdés túl rövid)

Figyelt kérdés

Egyszer hallom hogy mindenfélét beszél magában. Bemegyek a szobájába, és megkérdezem hogy mit játszik, erre a válasza: "Én vagyok Azurák Csaba!!!" Hozzáteszem, amikor tv-t néz akkor is rajzfilmet, vagy amikor néha animét nézek akkor idejön.

8 éves


2011. jan. 21. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Valahol pedig biztos hallott Azurák Csabáról. Amúgy teljesen normális. A gyerekek szívesen szerepjátszanak, az idősebbek is szívesen megtennék, csak attól félnek, hogy a kortársaik kiröhögik őket.

Az öcsédnek van humorérzéke.

2011. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Én vagyok Azurák Csaba!!!" hát ez hatalmas. :DDDDDDD

Iszonyat jófej lehet az öcséd. :P Ne aggódj, én ilyen idős koromban rendszeresen Rómeó és Júliát játszottam a szobámban, tök egyedül, én voltam Júlia, Rómeót meg odaképzeltem. :D

EZ ilyenkor tök normális, majd kinövi. ;)

2011. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez tetszett xD

én vagyok Azurák Csaba xD

eksziszájszbuuuuuk

2011. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ugyan már!

Te nem játszottál tv bemondósat mikor gyerek voltál? Én még az újságot is fogtam hozzá a kezembe.Felolvastam hangosan a híreket, stb. ez normális!

Majd akkor ess kétségbe, ha 20 évesen csinálja...:)

2012. jan. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!