Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek nem az lenne a...

Szerintetek nem az lenne a normális, ha csak a kérdés feltevője minősíthetné, hogy hasznos e egy válasz?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, a kérdező számára nem attól lesz hasznos egy válasz, hogy hány %, hanem ezt ő fogja eldönteni a saját értékrendje, tudása alapján.
2009. dec. 29. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem sem lenne hülyeség. Meg sokan csak úgy ok nélkül lepontoznak teljesen jó válaszokat...Szánalmas.

17/L

2009. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Hát szerintem jó így ahogy van! :)
2009. dec. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Én még nem gondoltam rá, de most h így mondod teljesen igazad van :D
2009. dec. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
jó. jó csak van 1 baj. ol. ha azt kérdi h vonzó vagyok-e és folyton olyat írnak h ronda vagy akkor szépen lepontoz mindenkit.. ha meg nyaliznak kapja a 100-at...
2009. dec. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

Azért teszünk fel kérdéseket, mert tudni akarunk valamit. Ha hárman mondanak valamire háromfélét (nem véleményezésben meg hasonlókban persze, hanem rendes kérdés), akkor a kérdezőnek fogalma sem lesz róla, hogy melyik a jó. Viszont ha a rosszat a többség leszavazza, akkor valószínűleg nem az lesz a helyes...

Itt előttem szinte mindenki a vélemények pontozásáról beszél, de azért ne felejtsük el, hogy az oldal eredeti célja nem ez.

2009. dec. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

pont ezért

ha csak a kérdező pontozhatna, sokkal kevesebb mizéria lenne körülötte, nem sírnának annyian, hogy "jaj, lepontoztaaaaak"

2009. dec. 30. 12:46
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
De ha csak a kérdező pontozhatja, akkor három különböző válaszból nem tudná, hogy melyik jó. :D Így viszont a pontozással valószínűleg a többségnek lesz igaza.
2009. dec. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7%
Nem lenne jó, ugyanis a kérdező épp azért teszi fel a kérdést, mert nem tudja a választ. Akkor honnan tudná, hogy melyik helyes??
2010. jan. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is a kérdező döntse el, hogy neki az adott válasz hasznos volt-e, mert így nagyon sokan csak azért pontoznak le másokat, hogy azon az idióta toplistán feljebb kerüljenek, de hogy mi értelme van annak, nem tudom.
2010. jan. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%

Van, hogy magát a kérdezőt is szívesen pontoznám, ahol pl. feltesz vmi kérdést, nem neki tetsző válaszokat írnak ezért lepontoz mindenkit és elküldi az anyjukba. És még neki áll feljebb, hogy hogy képzelik, hogy ezeket válaszolják.

Meg van az idióta-kérdés kategória, mondjuk ezekben nem a hasznosság lenne pontozva.

2010. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!