Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi történik, ha keresztezek...

Mi történik, ha keresztezek egy teniszlabdát, egy paradicsomot és egy pingvint?

Figyelt kérdés
Az erre alkalmas módszer már megvan, a budapesti kutatóbázisban dolgozom, sok érdekes, ámbár elismeretlenül maradt munkám van, mint például a kocka alakú paradicsom. Az imént felsorolt élő/nem élőlényegeket különleges eljárással össze tudom vonni. Szerintetek értelme lenne ennek a lénynek?
2011. márc. 24. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Bár a teniszlabda nemigen állat(már), a mai tudomány ezt is elérte! Szerintem egy teniszlabda-paradicsom-pingvin lesz belőle, de legalábbis bajsza biztos lesz.
2011. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
maci szeme összeszűkül ...
2011. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Inkább keresztezd a villamost egy tevével, és természetesen légvárral. Mindig is arra vágytam, hogy utazás közben olyan jó hullámzó hajó érzésem legyen, és ha mindeközben még ugrálóvárban is érezhetném magam, hát, az mennyei lenne!
2011. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tenparpin lesz belőle.
2011. márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az első kettő még csak - csak, lehetne egy piros teniszlabda belőle, habár nem biztos, hogy elég rugalmas lenne. Viszont azt sehogyse tudom elképzelni, hogy a pingvin hogy jönne be a képbe. Mert a pingvin, az madár, ha jól emlékszem, és azt is tanultuk, hogy csak ugyanolyan fajok tudnak szaporodni egymással.
2011. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A kockaparadicsomos ötletedet valaki már ellopta és dinnyére alkalmazta :)

[link]

Vigyázz a paradicsomos pingvint le ne nyúlják a japcsik.

2011. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kolléga vagyok. Én most kísérletezem a majcsög (majom és köcsög) keresztezésével. Szívesen konzultálnék veled...
2011. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És mit dolgozol a budapesti kutatóbázisban?
2011. márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lesz egy piros fejű pattogó pingvined aki úgy számol, hogy 15 30 40. Vízparti teniszpályákra különösen ajánlott mert szünetben halat is fog. Viszont a tárolásához szükséges a friss jég.
2011. márc. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"És mit dolgozol a budapesti kutatóbázisban?"

Takarító.

2011. márc. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!