Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Történt már veletek valami...

Történt már veletek valami ciki dolog miközben meztelenül voltatok?

Figyelt kérdés
Csak arra lennék kíváncsi hogy kinek milyen ciki sztorija van miközben meztelenül volt Otthon, vagy máshol nemet és kort is írjatok légyszi.
2011. márc. 26. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

pároméknál voltam,zuhanyoztam,anyukája meg bejött és mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne,elkezdett a mosógépbe pakolni:D

én meg csak lestem,saját anyám se jön be ha fürdök...


másik:

nyáron kimentünk tópartra napozni párommal...kevesen voltak,keretünk egy eldugottabb részt,fákkal körülvéve...olyan bikinialsó volt rajtam,ami összekötős,igy azt levettem,hogy ....már bennem volt egy ideje,amikor egy 70 körüli bácsi ugy döntött hogy új utat csinál a suzukijával,és tőlünk 3 méterre állt meg...szivverésem megállt,hogy megtartja-e a fa aminek nekiment,vagy nekünk jön:D mindeközben mi meztelenül egymásbagabalyodva voltunk:D

2011. márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Telefonos sztori, már sokszor csörgött a vezetékes, mikor fürödtem. Egyszer meg cd-t hoztak a férjemnek, aki éppen külföldön volt és akkor is zuhanyoztam, de át kellett vennem.
2011. márc. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
huszonnemtudom hány éves voltam, és dög meleg volt, teljesen elfelejtettem, hogy pucér vagyok és véletlenül kimentem az erkélyre, szemben persze egy-két családiház... hát nemtom ki látta. (lány)
2011. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Hát nekem saját történet most nem jut eszembe, viszont emlékszem arra, hogy kiskoromban, talán 1. osztályos lehettem, adtak egy feladatot az iskolában, hogy mindenki hozzon képeket a családjáról, családtagjairól, kirándulásokról. Én itthon a képek között kutakodva találtam néhány régebbi képet, amin anyám állt meztelenül különféle olyan pózokban a Fekete-tenger partján és a háttérben a megfeneklett hajóroncs látszott, ami engem nagyon megfogott. Be is csomagoltam ezt a néhány képet a táskámba, hogy majd másnap megmutatom az iskolában, mert ezen anyukám is szerepelt és egy nyaralásunk helyszíne is látszott. Viszont végül mégsem vittem el a képeket, mert anyukám véletlenül megtalálta a táskámban, amikor becsomagolta a könyveimet másnapra, mivel elsős voltam. Hát kaptam egy kis szidást érte, de komolyabb dolog nem történt. Azóta ezek a képek el vannak dugva jó helyen, amit szerinte más nem ismer, csak ő.
2011. márc. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Velem történt de nem akarom leírni hogy a szomszédlány a vc.-be megfogta az enyémet és azt mondta hogy most este én következem.
2011. márc. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Be jó lenne,én is mennék csak nem tudom a cimedet..
2011. márc. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Legalább 2 éve történt már, hogy zuhanyzás közben az új családi házunkban és a szomszéd 14 éves srác és a 15 éves haverja elkezdett bámulni. Mivel az ablak sötétítve volt, én láttam mit csinál, gondolom ő csak a lényeget látta...Egyszercsak azt láttam hogy elkezdett merevedni, aztán szépen lassan kivette a gatyájából, és az ablakra kezdte verni...Nahát nemtudtam mit csináljak, egyszercsak fogtam egy törülközőt, odaakasztottam mintha én álltam volna ott, felvettem egy köntöst, fogtam egy pálcát és mentem át a szomszédba...Amikor a gyerek meglátta hogy ott csöngetek a kapun...elfehéredett...hagytam szegény gyereket, de ez kicsit ciki volt számomra, bár az 1 méter x 40 cm-es ablakon kukucskált, ami sötétítve is volt :D


L/19

2011. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
18.11 én láttalak,de még szeretnélek látni.
2011. márc. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%
Barátomat éppen orálisan kielégítettem,este volt nálunk égett a villany,igen ám csakhogy éppen az aplak elött állva,én térdeltem ,tudni kell hogy az ablakunk padjótól plafonig ér, és aszomszéd a szembelévő ablakból végignézte...:)elég gáz volt,azóta figyelünk erre,vagy legalább a villanyt lekapcsoljuk:)
2011. márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
jah ezőlőzőt írtam 15 vagyok és persze lány
2011. márc. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!