Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Kerültetek valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kerültetek valami ciki helyzetbe miközben meztelenül vagy nagyon kevés öltözetben voltatok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy történt e veletek valami ciki sztori miközben alig volt rajtatok valami ruha vagy egyáltalán nem volt vagy csak egy szál törölközőben voltatok esetleg meztelenül. Velem ma volt egy durva beégésem. Éppen zuhanyoztam és ki néztem az erkélyen miközben csak törölköző volt rajtam, jó idő volt nem fáztam szerencsére, de valahogy becsukódott az ajtó és nem bírtam be menni, szerencsére senki nem látott és az erkély korlátja teljesen fedve van így nem láttak a törcsi alá :P elég ciki volt fél órát állni az erkélyen meztelenül szinte :P 19/L
2011. jún. 11. 22:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
Milyen érzés volt? Izgató? Hogyan jutottál be végül?
2011. jún. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 szamóca.. ***** válasza:
86%

multkor volt egy szép hosszú afterpartink, hazamentem totál kómásan, megfürödtem. csöngettek, én meg valamilyen felindulásból elfelejtettem hogy nem vagyok felöltözve, és lazán ajtót nyitottam szintén törcsiben, ráadásul nem valami nagy fajtában -.. csak a kedves vendég arckifejezéséből jöttem rá hogy ez így nem nyerő, de semmi olyat nem látott azért...


meg mikor nyaraltunk barátokkal, vmi diákszállón, és míg én fürödtem ők becsődítették a srácokat is a szobába, nagy okos fejükkel:D

2011. jún. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát hogy izgató érzés volt az túlzás inkább azon izgultam hogyan jussak be, de aztán anyám be engedett :) közben volt pár ismerős akik fel láttak a 2. emeletre és hozzám szóltak még szerencse hogy csak a fejem meg a mellem látszódott ki de persze takarva volt, szerencsére nem vették észre hogy mi történt velem :) Jöhetnek még válaszok :)
2011. jún. 11. 22:29
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm barátja látott már.

Egyszer mentem a folyosón és felül nem volt rajtam semmi, de legalább (reflexből) takartam.

Na meg valamelyik nap nagyban tusoltam (ülve) és erre meg benyit a csávócska. Mondom ilyen nincs. :D

2011. jún. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

egyedül voltam itthon valahova indultam és közbe tesóm meg a hverja hazajöttek de nem halottam.. csak mentem ki és haverja velem szembe..xDDD

tiszta égés volt..

2011. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: hát biza volt egy jó napja a srácnak. .D
2011. jún. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

én osztálykiránduláson öltöztem át, ép a melltartómat igazgattam meg volt rajtam azszem gatya, amikro kopogás nélkül rámnyitott az egyik férfi tanárunk és azonnal odakaptam a pizsim, és mondtam neki h öltözök!!

és mondtah bocsánat, de gyertek majd le.

elég kellemetlen volt, utána ott égtem amikor lent voltunk-.-

2011. jún. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, megjegyzem utána csak a fürdőszobában mertem öltözni:D xD
2011. jún. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
10:41 Ez nem neked ciki, hanem a tanárnak, hogy kopogás nélkül benyit... Én baromi dühös lettem volna a helyedben!
2011. jún. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
a barátom apja benyitott amikor először voltunk együtt, idő se volt felrántani semmit, még a takarót sem.... jah, igen és akkor találkoztunk először :D
2011. jún. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!