Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az egerem körülbelül 3 éve...

Az egerem körülbelül 3 éve van meg, és 2 hete elkezdte zenélni a hull a pelyhes fehér hót. most megint elkezdte. Vajon miért van, hogy 3 év után most szólalt meg elsőnek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit szívtál???

Menj aludni inkább :)

2011. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

az a kár, hogy ez teljesen komoly...

a koliban vagyok, a szobatársaim is hallották meg látták már a múltkor is, most teszem fel majd facere a videót... nem kamu

2011. ápr. 28. 22:15
 3/8 anonim ***** válasza:
micsinálamicsoda???
2011. ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem vírusfertőzést kapott.

Így április végén, ugyanúgy mint minden normális egérnek, Vivaldi 4 évszaká-ból a Tavasz -t kellene zenélnie!

Próbáld meg innen letölteni: [link]

és ha utána is a hullapelyhes-fehérhót játsza, S.O.S. CSÖKKENTETT módban, MÉLY VÍRUSÍRTÁS javasolt elvégezni!

2011. ápr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Mi? Zenélniii??

Ööö Milyen típusú!!

2011. ápr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]


itt a videó róla

egy genius optikai egér, webscroll+ nbeye

neten azt írja hogy akkor zenél, ha fontos üzenetet kapok, vagymi a szösz, de érdekes, eddig nem történt 3 év alatt semmi sem...

2011. ápr. 28. 22:42
 7/8 anonim válasza:

Idézem "Avideó lekerült a facookról, vagy adatvédelmi beállítások miatt nem látható"!

Szal nem tudom megnézni!

2011. ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért mert zeneiskolába jár és gyakorol.
2011. máj. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!