Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezt a ruhát körülbelül mennyié...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a ruhát körülbelül mennyiért tudnám megvarratni? Szerintetek szép? +1 kérdés: fehér+bordó dekor nem nagyon kihasznált már?

Figyelt kérdés

mekkora a max méret, amin jól állna? most 44es vagyok, addigra szeretnék 38as lenni, de biztos, ami biztos:)


+1: páromnak a sötétbordó-fehér dekor tetszik, de szinte mindenhol azt használnak...nem sok mindenbe szól bele, szeretném olyanra, amilyen neki tetszik, de nem túl elcsépelt? mutattok jó dekorokat ezekből a színekből?


köszi!


2011. jún. 4. 21:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
A link lemaradt...
2011. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
3 méretet mennyi idő alatt? Csak mert nagyon nem mindegy...
2011. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

[link]

bocsi, itt a link!


köv. május, majdnem egy év múlva lesz

2011. jún. 4. 21:48
 4/27 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez csak sovány nőkön áll jól.
2011. jún. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

A felső része nagyon tetszik. Az alsó nem egészen az én stílusom (nekem az organza szoknyarész tetszik inkább). Összességében nagyon szép.

Nem igaz, hogy csak sovány nőkön áll jól! Ez a nőies alakú nőknek áll jól, akiknek láthatóna vékonyabb a derekuk, mint a csípő és mellbőségük. A felső pont hogy szép dekoltázst ad annak, akinek nem csak két gomb van a cicije helyén. Még ha a 38-as méret nem is sikerül, kedves Kérdező, de még 40- esen, 42-esen is szép leszel benne, ha nőies az alakod.

2011. jún. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

1 év sok idő, akár meg is lehet. A 38-as vékony méret, ha arányos vagy, és magas, akár a 40, talán 42-es méret is mutatós lehet.

Próbálj meg néhány hasonló fazont most, hogy lásd, mégis hogyan állna. Az nem kerül semmibe.


Üdv!

2011. jún. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
A 38as már vékonynak számít. Ha addigra sikerül 38as méretre lefogynod (amihez nagyon drukkolok), simán felveheted, és nem elcsépelt a bordó dekor. :) Sok boldogságot!
2011. jún. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Utolsó! Írta a kérdező, hogy addigra 38-as méretet szeretne. Az nem vékony? Amúgy szerintem szép a ruha. :)
2011. jún. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Mintha összebeszéltünkvolna, igaz?!
2011. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Hopp..azóta már nem az utolsó. :) Akkor harmadiknak szólt.
2011. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!