Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Körülbelül fél éve rendszeress...

Körülbelül fél éve rendszeressen visszatérő viszketés van a hüvelyem környékén ami nagyon erös és kellemetlen, a fehér folyásom is megerösödik ilyenkor, de nincs kellemetlen szaga. Mi lehet ez? Vagy, hogy lehet ezt véglegesen kezelni?

Figyelt kérdés
Egy pár nap után elmúlik, de aztán megint előjön.Nem tudtam még rájönni mi váltja ki,sem arra,hogy pontosan mi lehet ez.Ha nagyon drasztikusra fordul és erösebben dörzsölöm meg mert már olyan elviselhetetlen előfordult, hogy teljesen bedagadt a nagyajkam és ez egy nap alatt lement, de addig nagyon ijesztő volt.Orvosnál is voltam,de sztem nem vizsgált ki rendesen,adott Betadin kúpot,de ez nem segített.Kipróbáltam a 3napos hüvelykúpot ami segített, de mégsem vehetek 2 hetente ilyet ha újra előjön a dolog.Nincs égő érzés,és tisztálkodási gondjaim sincsenek,intim mosakodógélt is rendszeresen használok.És idegen helyen sem szoktam ráülni a wc-re ilyenekre nagyon odafigyelek...Ezelött soha semmi ilyen gondom nem volt,de most ebben a fél évben valami nagyon nincs rendben.
2009. aug. 16. 12:54
 1/1 anonim ***** válasza:

a 3 napos hüvelykúpból 2t vegyél, és egymás után hazsnáld el.

ha mégis visszatlér, akkor menj egy másik orvoshoz, mert erre már vannak mindenféle tabletták, a betadine hüvelykúp az kicsit elavult módszer.

emellett a bélflóráddal is foglalkozz, aztis állítsd helyre.

a hüvelykúp kúra után pedig vegyél gynoflort, ez tejsav kúp, ezzel visszaállítod a hüvelyflórádat a természetes PHra

2009. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!