Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan adnátok oda egy ajándék...

Hogyan adnátok oda egy ajándékot, úgy h vicces legyen?

Figyelt kérdés

valami ötletes megoldás?

vagy, hogy először megijedjen h mit kap

vagy valami vicces megoldásra gondolok..vagy kalandosabb ajándék megszerzés

tapasztalatok?kivel milyen meglepi történt eddig?


2011. máj. 9. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mit kap..

PL: kis dobozban ajándék

eldugod 1szatyorba,berakod vmi vicces helyre (szennyestartó,ágyba,konyhába) Mondasz neki vmit h menjen a kivánt helyre,nézze már meg hogy miaz isten az xD

Keresgél,nemszámít az ajándékra....

megtalálja,te meg mondod h bontsd ki mert én nem merem.. aztán lehet ő se meri de azért bontasd ki vele.. aztán meglátja :) (Hát rem ez bejön)


Másik:

bemész hozzá,aztán nemnevetsz,postásnak álcázod magad,de komolyan, adsz neki vmi papírt meg tollat h itt írd alá,aztán mikor aláirta,megnézed a papírt,mondod neki h nézd csak meg közelebbről amit irtál,elrontottad..

megnézi közelebbről,közben gyorsan nyomsz 1puszit az arcára :) vagy ha nemvagytok puszi viszonyban pl jó barát,akkor előveszed az ajándékot,és mondod: Ha nem is irtad alá jól akkor mind1 kibontom inkább én.. nah és már tudja h neki szól az ajándék, egyből elveszi tőled és kiváncsian kibontja :) Nah ez megtörtént eset..


Remélem tudtam segíteni (:

2011. máj. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves az illető, de nekem apám régen úgy adta oda, hogy kártyák voltak szétszórva lakásban és mindegyiken volt egy-egy kis fejtörő, szép sorjában meg kellett oldani és végén eljutottam az ajándékig. Én szerettem.
2011. máj. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
...ugy mint az előző,csak én nem kaptam meg az ajándékot.
2011. máj. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat

ezeket szépen összegyúrom és kihozok belőlük valamit:)

2011. máj. 10. 19:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Engedd meg hogy...alkalmából átadjam neked ezt az ajándékot
2011. máj. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
múltkor láttam egy videót.igaz h nem ajándék de nagyon jó ötlet.egy fickónak egy olyan tortát csináltak h egy lufit leöntöttek csokival kidíszítették habbal és mikor akarta felvágni szétdurrant a torta:D szegény gyerek jól be is rezelt:D
2011. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha összegyúrod ,kijőn belőle egy olyan figura mint te.
2011. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!