Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy 18 éves fiúnak szeretnék...

Egy 18 éves fiúnak szeretnék ajándékot venni nem régóta járunk, de nagyon szeretjük egy mást és vicces, kedves, szeret horgászni, gépezni, (foci), spongyabob. stb. És ajándék ötlet szeretnék kérni mert már kifogytam :Slenne ötletetek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nah jó engem meg lehet ölni a plüssökkel, ezt csak akkor lődd el ha eddig max. 1 darabot vettél neki de azt is csak egymás után min. teljen el 1 év...


Szerintem klassz: focimez, kedvenc focicsapatától vmi: sál/ ablakra tapaszthatós sál vmi - én ilyenből vettem lokisat régi osztálytársamnak.


Géphez fülhallgató, ha nincs neki... olyan amin mikrofon is van és akk tudtok skypolni is :D


Horgászathoz: csalik? Boltban biztos tudnak mutatni valamit ami tetszene neki. Vannak azok a villanók...(18) és akkor egy csalit pl. beleakasztasz egy cuki tanga pántjában mintha kifogna téged... (18) ez sztem vicces.


Spongyabob... megveszed a dvdt / nem én mondtam- letöltöd az összes részt és kiírod neki dvdre... ha eddig nincs meg neki. Ez mellékesnek se rossz, mert nem drága.


Kombózd az előzőeket tuti tetszeni fog neki valamelyik.

2010. dec. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszii szépen sokat segítettél !


De várom még az ötleteket

2010. dec. 29. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!