Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Gyakoroltam a telekinézist,...

Gyakoroltam a telekinézist, elsőre sikerült, de nagyon megijedtem! El fog múlni ez az ilyedség?

Figyelt kérdés
A PSI kereket csináltam meg, és koncentráltam hogy forogjon az óra mutatójával megegyező irányba, és tett egy kis mozdulatot. Megijedtem, de fojtattam, és akkor megint. Olvastam beszámolókat, sokaknak csak sokadik próbálkozásra sikerült, de mivel tudom hogy vannak egyéb képességeim gondoltam nekem sokkal könnyebben fog menni. Csak hát itt vagyok hajnali ötkor halálra rémülve magamban o.o Ha van tapasztalatotok ezzel kapcsolatban osszátok meg velem!
2011. máj. 16. 05:04
 1/7 A kérdező kommentje:

ijedtség*

látszik, hogy tényleg megijedtem : DD

2011. máj. 16. 05:04
 2/7 anonim ***** válasza:
gyakorold tovább, hamarosan te leszel az új jedi
2011. máj. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Igen, gyakorolj még. Én már kicsit komolyabb szintre fejlesztettem a dolgot. Pl. madarakat röptetek a ház körül, a felhőket mozgatom az égen, a vonatokat mozgatom két város között a sínen, és az autók is miattam szaladgálnak a környéken.
2011. máj. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Semmi okod megijedni, nekem is megy már jó ideje, kb. 4-5 éve van nálam a PSI kerék megépítve egy újságban olvastam, hogyan kell elkészíteni. Meg is csináltam és azóta egyre jobban, nagyobb erővel, gyorsabban tudom forgatni pusztán az elmém erejével. Már nem is kell közel lennem hozzá és úgy is tudom, egy ideje már nem csak forgatni, hanem fel és lebillenteni is tudom forgatás közben, ha olyan formában vagyok. Az irányváltás az a legnehezebb szerintem, de ez is sikerül, ha jobb formámban vagyok. Majd egy éve meditálok már rendszeresen is és szerintem az is sokat segít a képesség fejlesztéséhez.


Érdekelne, hogy neked milyen egyéb képességeid is vannak?

Illetve korod, nemed?


Én 21/F vagyok.

2011. máj. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Viccnek szántad, pedig létező jelenség. Az emberi elmében még rengeteg kiaknázatlan lehetőség rejlik. Csak ti tudatlanok még nem vagytok felkészülve a tudás befogadására.
2011. máj. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezt így írtad mintha nem lennél ember.
2011. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"ti tudatlanok" azt a k*rva :D te bölcs mester tanííícccs
2011. máj. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!